Мова — це система і тому поліглоти радять вчити “систему”, а не окремі фрази. Варто приділити увагу правилам, в які потім і можна вкласти свої думки. Хочете опанувати англійську, французьку, китайську… Пропонуємо корисні додатки, що допоможуть вивчити іноземну мову.  

Duolingo

Для українськомовної аудиторії додаток пропонує шість мов: англійську, іспанську, німецьку, французьку, португальську та італійську. Але якщо з англійською все зрозуміло, то через Duolingo можна вивчити, наприклад, високу валійську або норвезьку мови. Навчання в додатку побудоване в ігровій формі.

Lingualeo

LinguaLeo – один з найперших додатків, де ввели ігрове навчання. У додатку можна подивитися фільми та послухати музику.

Drops 

У додатку Drops є доступ до 25 мов світу. Також, з’явилася функція “діалекти”.

Quizlet 

Quizlet використовує цікавий спосіб запам’ятовування нових слів – картки. Також, присутні тести, введення перекладу та встановлення відповідності між словами двома мовами.

Busuu language learning 

Busuu пропонує на вибір 12 мов для вивчення. Користувачі можуть допомагати одне одному. У додатку можна займатися і офлайн, що дуже зручно. 

Англійська за методом Тічера

Програма складається з п’яти курсів: від базового до просунутого. Безкоштовно додаток дозволяє пройти тільки один урок на день.

BBC Learning English 

Додаток BBC дає свої новинні та аналітичні матеріали для розбору. Тут можна підтягнути академічну англійську та покращити сприйняття британської англійської.

HelloTalk

Додаток дає змогу спілкуватися з носіями мови зі всього світу. В листуванні співрозмовник може показати, де ви помилилися, та підкаже складні моменти. Також у HelloTalk є віртуальні відеокласи, де в коментарях студенти обговорюють тему.

LingoKids

У додатку велика кількість анімаційних персонажів та відеоконтенту – це втримує увагу та дає базові знання мови. У LingoKidsдва розділи: для дітей і для батьків, де можна стежити за успіхами.

Elsa Speak 

ELSA – додаток, який допоможе позбутися акценту та скоректувати мову. Додаток покаже, що вимова неправильна, а й пояснить конкретні проблемні місця, після чого запропонує вправи для покращення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here