ТОП-10 ПСИХОЛОГІЧНИХ СЕКРЕТІВ, ЩО ЗАВЖДИ ДІЮТЬ НА ВСІХ

Цікаві психологічні секрети, що допоможуть знайти вихід у різних життєвих ситуаціях.

0
39
Фото ву Pixabay
Фото ву Pixabay

Цікаві психологічні секрети, що допоможуть знайти вихід у різних життєвих ситуаціях. Відтак, як заспокоїти противника, як викрити шанувальника і навіть як примусити людину виконати прохання – читайте далі в статті. 

ТОП-10 ПСИХОЛОГІЧНИХ СЕКРЕТІВ
Фото ву Pixabay

Як викрити “шанувальника” 

Ви напевно помічали краєм ока, що за вами спостерігає певна особа? Однак підловити свого шанувальника ніяк не вдавалося. Виявляється, можна провести спеціальний тест. Якщо ви відчуваєте, що на вас хтось дивиться, просто позіхніть в цей момент. Як відомо, позіхання «заразне». Ваш спостерігач позіхне відразу ж, і тоді ви переконаєтеся, що мали рацію. 

Як розсунути натовп 

Якщо вам потрібно пройти через натовп людей – виконайте наступне. Станьте прямо і подивіться на вашу кінцеву мету руху. А тепер ідіть. Ви будете здивовані, але люди самі звільнять вам шлях. Цей трюк не спрацює в наступних випадках: якщо ви будете в сонцезахисних окулярах і якщо ви будете дивитися в смартфон.

Як заспокоїти противника 

Якщо ви відчуваєте, що вас збираються звинуватити, обмовити або спровокувати на конфлікт, сядьте поруч з опонентом. Щоб подивитися на вас, людині буде потрібно повернутися всім тілом. Чи то почуття провини прокинеться, чи дискомфорт від того, що об’єкт зовсім поруч, але людина явно скаже набагато менше поганого або взагалі промовчить.

Заставити говорити очима 

Якщо людина в розмові з вами чогось недоговорює, не варто перепитувати. Просто подивіться співрозмовнику в очі. Погляд викличе незручність та почуття провини та змусить говорити.

Як заставити людину виконати прохання

Суть досить проста: якщо ви хочете знижку, попросіть спочатку цю річ безкоштовно. Річ у тому, що людина зазнає почуття провини, відмовивши вам в першому проханні, тому вдруге вона буде набагато лояльнішою.

Говоріть в певне вухо 

Ще один трюк, який допоможе примусити людину виконати ваше прохання. Виявляється, дуже важливо, в яке вухо ви говорите. Фрази, почуті правим вухом, впливають на логіку співрозмовника, а лівим вухом – на почуття. Це означає, що говорити про роботу і справи краще, стоячи праворуч від людини. Зліва від співрозмовника признавайтесь в любові і обдаровуйте компліментами.

Візуальний контакт 

Коли людина дивиться прямо в очі, складається відчуття, що вона уважно слухає свого співрозмовника. Тому, якщо вам сподобалася людина і ви хочете зав’язати з нею стосунки, постарайтеся розгледіти колір її очей. Помітивши подібний погляд, співрозмовник стане більш лояльним до вас.

Частіше називайте співрозмовника на ім’я 

Сподобатися людині можна, якщо після знайомства часто називати її на ім’я. 

Як запам’ятати інформацію 

Якщо ви освоюєте нові знання або навички, поділіться інформацією з іншою людиною. Детально все перекажіть і поясніть співрозмовнику – так ви легше запам’ятаєте деталі.

Ефект Снекмена

Даний трюк став відомий завдяки відео з Інтернету, на якому двох забіяк у вагоні метро зупинив чоловік, просто пройшовши між ними. Неймовірно, але тут є невеликий секрет. Чоловік, якого незабаром прозвали Снекменом, в цей час… жував. Їжа діє на людей заспокійливо. Самі того не підозрюючи, люди, що спостерігають, як їсть інша людина, стають менш агресивними. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЯКИМ БАЧАТЬ ЩАСТЯ МЕШКАНЦІ РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here