Співачка Тіна Кароль стала зіркою нового випуску українського Vogue. Робота над fashion-зйомкою проходила в Нью-Йорку. Для журналу Тіну Кароль знімав відомий американський фотограф Грег Суолс. Йому позували такі знаменитості, як Кім Кардаш’ян, Кайлі Дженнер, Кеті Перрі та інші. Результати фотосесії опубліковані на сторінці Vogue Ukraine в Instagram.

тина кароль
Фото |  Instagram @vogue_ukraine

На фото Кароль зображена без нижньої білизни в ліжку, в ніжному образі з кучерями. Артистка також перевтілилася в жінку-вамп, надівши шкіряний костюм, і приміряла довгу чорну сукню. 

View this post on Instagram

Співачка Тіна Кароль @tina_karol — головна героїня вересневого номера Vogue UA. Цього року вона відзначає 15-річчя музичної кар’єри, а 18 вересня виходить новий альбом співачки «Знайти своїх». У відвертому інтерв’ю Vogue UA Тіна розповіла не тільки про нову музику, а й про те, що полюбляє робити у власному саду, коли з попдіви перетворюється на звичайну жінку; як доглядає за собою та що думає її 13-річний син Веня про популярність мами. Знімання з Тіною для вересневого номера ми провели в Нью-Йорку. Його автор — фотограф Грег Суолс, якому позували Кім Кардаш’ян, Кайлі Дженнер і Кеті Перрі, а стиліст — Ганна Зюрова. В образах Dior, Saint Laurent, Miu Miu і Brandon Maxwell Тіна, жінка-вамп української попсцени, почувалася легко й невимушено. Photo: Greg Swales @gregswalesart Style: Anya Ziourova @anyaziourova Hair: Riad Azar @riadazar9 @artdeptagency Makeup: Natasha Strilchuk @natastrilchuk Producers: Alexey Galetskiy @alexeyg, Ryan Fahey @AGPNYC Photographer assistants: Jana Schuessler, Casey Franklin Stylist assistant: Alexa Levine Interview: Darya Slobodianyk @daryaslobodianyk

A post shared by Vogue UA (@vogue_ukraine) on

Instagram @vogue_ukraine

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here