Українська співачка Тіна Кароль продала відбиток свого пальця за 100 тисяч гривень. Лот викупили на NFT-аукціоні. Відомо, що раніше артиска зареєструвала свій акаунт на Patreon, а відтак виставила на продаж свій електронний відбиток. Про це співачка Тіна Кароль повідомила в Instagram.

«Продано! Сьогодні мій цифровий відбиток пальця був проданий на NFT аукціоні! Всі отримані кошти передаю в проект “Молода кров” — майбутній україномовний альбом, вихід якого присвячений Дню Незалежності України. У ньому ви почуєте несподівані дуети та ми разом відкриємо нові імена. Важливо пам’ятати історію та створювати нову. Проект “Молода кров” про музику і молодих виконавців, які будуть звучати завтра», – йдеться в повідомленні Тіни Кароль.

Отримані кошти співачка направила на розвиток свого музичного проекту “Молода кров”, місія якого відкрити для широкої аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики сучасними піснями, звернути увагу слухачів на сучасну українську поп-культуру.

Молода кров” – майбутній україномовний альбом Кароль, вихід якого приурочений до Дня Незалежності України. До нього увійдуть несподівані дуети з новими іменами.

Як відомо, NFT (non-fungible token) став популярним майданчиком серед артистів і діячів мистецтва, де вони можуть продати будь-який арт-об’єкт, встановивши за нього бажану ціну. За свій відбиток пальця артистка захотіла отримати 3 тисячі доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here