Популярний журнал The New Yorker відсторонив від роботи журналіста Джеффрі Тубіна за мастурбацію у відеочаті Zoom під час дзвінка співробітників видання та радіо WNYC.

За словами двох учасників, які захотіли залишитися анонімними, вони помітили, як Тубін мастурбував. Джерела додали, що коли учасники дзвінка повернулися з перерви, журналіст опустив камеру і було видно, як він торкається свого статевого органа. Потім Тубін відключився від Zoom, але тут же повернувся в конференцію. Мабуть, не підозрюючи, що його колеги щось помітили.

“Я зробив прикру дурну помилку, вважаючи, що був за кадром. Я перепрошую у дружини, сім’ї, друзів і колег. Я вважав, що мене не видно в Zoom. Я думав, що ніхто з учасників відеоконференції мене не побачить. Я думав, що відключив відео”, – сказав Тубін.

The New Yorker
Фото | The New Yorker

Представник New Yorker Наталі Раабе заявила, що Тубін відсторонений від посади на час розслідування того, що сталося.

“Як ви, можливо, читали сьогодні в різних новинах, один з наших авторів, Джефф Тубін, був відсторонений від роботи після інциденту під час дзвінка в Zoom. Будьте впевнені, що ми серйозно ставимося до цього питання і займаємося ним”, – заявив головний редактор журналу Девід Ремнік

Instagram @blackinkpix

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here