Прем’єра! Популярний український гурт THE HARDKISS презентував новий кліп на пісню “Все було так”. Цікаво, що на відео можна побачити ще й сина Юлії Саніної та Вала Бебка –  Данила.

У пісні «Все Було так» засновники гурту Вал Бебко і Юлія Саніна розповіли свою історію і зізналися одне одному в коханні. У пісні, де Вал і Юлія співають дуетом, вони говорять про свою любов, розповідаючи, що вони стали «монолітом» і «що вони хотіли цього удвох». А своє кохання вони описали в пісні, як «вільне падіння», «коли у одного крила за плечима, а в іншого – парашут».

«Пісня настільки позитивна, впевнена, що закохані люди будуть присвячувати її одне одному. У фіналі пісні я фактично зізналася в коханні своєму чоловікові, і ми показали нашого сина Даню, який сам захотів знятися в цій історії», – розповідає Юлія Саніна.

Режисером нового кліпу став Вал Бебко.

«Лімузин в кліпі втілює в собі наші стосунки, в які ми “сіли” багато років тому і “їдемо”. За вікном буває різна погода: і сонце, і грози. Але нам добре в цьому лімузині, нам добре удвох, – розповідає Вал. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here