Шукайте на Vuuzle TV цінні поради від професійного особистісного тренера! На популярній медіаплатформі вийшов новий випуск проєкту “The Anne Jackson Show”. 

Професійний особистий коуч і тренер в “One Life Coaching ME” – Anne Jackson спеціалізується на темах кар’єрного розвитку, лідерства, особистісних відносин, емоційного інтелекту, саморозвитку, грошей, психічного здоров’я, сім’ї, розлучення тощо. Anne практикує сучасні методи лікування, включаючи когнітивну поведінку, терапію прийняття та співчуття. У неї понад 10 років практики у галузі психології. 

Як відомо, стрес є причиною чи не 90% всіх захворювань. Він послаблює імунітет, порушує роботу всіх систем організму, у стані стресу відбувається порушення обмінних процесів. Відбувається зміна ваги тощо. Стрес просто «спалює» тіло зсередини. Все це згубно впливає на психологічний та фізичний стан людини. У стані стресу також виникають тривожність, депресія, неврози, емоційна нестійкість та зміни настрою, або, навпаки, перезбудження, агресивність, безсоння, підвищена стомлюваність та інше. Поряд з цим, стрес також слід розглядати як захисну реакцію організму на зовнішні впливи, адже організм за допомогою стресового реагування мобілізує себе на самозахист, а також  на пристосування до нової ситуації. 

У новому випуску “The Anne Jackson Show” дивіться про те, чому люди сумують і, навпаки – радіють. А також, як розпізнати стрес: симптоми, профілактика та опанування!

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “The Anne Jackson Show – Episode 6” на Vuuzle TV

The Anne Jackson Show
Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here