«ТЕРМІНАТОР: ТЕМНІ ДОЛІ» З АРНОЛЬДОМ ШВАРЦЕНЕГГЕРОМ УЖЕ В ПРОКАТІ

У фільмі з'являється Сара Коннор, яку грає Лінда Хемілтон, і робот Т-800 у виконанні Арнольда Шварценеггера.

0
524
Кадр з фільму «Термінатор: Темні долі»
Кадр з фільму «Термінатор: Темні долі»

У прокат вийшла шоста частина франшизи, знята Тімом Міллером («Дедпул», «Любов, смерть і роботи») – «Термінатор: Темні долі». Жанр стрічки: фантастика, бойовик, пригоди. У фільмі з’являється Сара Коннор, яку грає Лінда Хемілтон, і робот Т-800 у виконанні Арнольда Шварценеггера. Також, у ролях зіграли: Девіс, Едвард Ферлонг, Том Хоппер, Кассандра Старр, Наталія Рейес, Гебріел Місяць, Стівен Крі, Дієго Бонета.

Кадр з фільму «Термінатор: Темні долі»

Перші сцени представляють міст, який повинен з’єднати події “Судного дня” і “Темних доль”. Штучний інтелект отримує нове ім’я, але все так само ставить за мету “вбити всіх чоловіків”. Затягуються всі ті ж тимчасові петлі, тільки тепер не навколо Джона Коннора, але за тим же принципом. Повстанці освоїли нові технології і прокачати, але залишилися в тому ж статусі “вимираючого виду”. І тільки що вирвався на волю T-800 зумів якось соціалізуватися і знайти улюблену справу, але ненадовго.

“Кращий рецепт тут – не завищувати очікування. Новий «Термінатор» сподобається фанатам. Не всім, звичайно, фанати – народ примхливий, але дуже багатьом. Картина цілком вишукано ув’язана з подіями інших фільмів франшизи, вступає з ними в перекличку – іноді іронічну, майже постмодерністську, – і при цьому є прямим продовженням не “Термінатора-5» (він вийшов чотири роки тому з підзаголовком «Генезис»), а легендарного «Судного дня», шедевра Кемерона 1991 року”, – прогнозує кінокритик видання Meduza.

Трейлер фільму «Термінатор: Темні долі»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

“ДЖОКЕР” НОМІНОВАНИЙ НА “ОСКАР” У ВСІХ ОСНОВНИХ КАТЕГОРІЯХ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here