Австрійський ювелірний бренд Swarovski зняв у Києві новий рекламний кампейн, присвячений своєму ребрендингу. Зйомки в Києві організовував продакшн Family Production. Нове відео присвятили ребрендингу бренду Swarovski. 

Режисером відео став Теренс Ніл, який раніше співпрацював з Adidas, Beats by Dr. Dre і Budweiser, знімав кліпи Die Antwoord і Skrillex. Оператор ролика Даррен Лью має досвід співпраці з Мартіном Скорсезе на фільмі Ірландець. Він також знімав кліпи для Бейонсе і Девіда Боуї. Стилісткою стала Беа Акерлунд, яка працювала з Lady Gaga, Бейонсе і Мадонною. Слоган кампанії: “Запали свої мрії”. 

Зйомки відбувалися у декількох локаціях міста. На початку ролика видно будинок і панораму Позняків. Для деяких моментів довелося будувати спеціальні декорації. Всього знімальний процес зайняв чотири дні.

Сюжет ролика побудований на ідеї порапляння до загадкової лабораторії. Головна героїня потрапляє у дивне місце, де виробляють кристали Swarovski. 

У коментарі для The Village Україна співзасновниця Family Production Анастасія Буковська розповіла, що для зйомок використовували 150 кілограмів кристалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here