Співак та тренер шоу “Голос країни” 46-річний Святослав Вакарчук написав 12 червня на своїй сторінці в Instagram про розрив шлюбу з Лялею Фонарьовою.

Причини розлучення вокаліст не озвучує. Втім Святослав Вакарчук зазначив, що завжди був та буде з колишньою дружиною близькими людьми та попросив не задавати зайвих питань. 

Відомо, що Святослав познайомився з Лялею в 90-ті роки, коли гурт «Океан Ельзи» отримував першу хвилю популярності. Тоді колектив переїхав із Львова до Києва і запросив в команду Лялю як іміджмейкера. Фонарьова закінчила лондонську школу стилістів Toni & Guy і два роки пропрацювала у Великобританії. 

Фото // Святостав Вакарчук і Ляла Фонарьова

З Лялею Фонарьовою Святослав Вакарчук прожив більш ніж 20 років. Відомо, що дружині співак неодноразово присвячував свої пісні, і навіть Ляля знялася в кліпі гурту “Океан Ельзи” на пісню “Холодно”.

Пара офіційно уклала шлюб через 15 років спільного життя. Закрита весільна церемонія відбулася в 2015 році. Святослав Вакарчук ніколи не афішував подробиць свого особистого життя. Про весілля стало відомо завдяки музикантам, що вітали колегу в соцмережах.

Фото // Святостав Вакарчук і Ляла Фонарьова

Разом з дружиною Вакарчук виховував Діану — доньку Лялі, яку вона народила від львівського бізнесмена Володимира Тарасюка. В одному з інтерв’ю Вакарчук зазначив, що Діана йому як рідна. Спільних дітей у співака з Лялею Фонарьовою не було. Співак говорив, що «мабуть, не час». 

Фото // Святостав Вакарчук і Ляла Фонарьова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here