Ще в лютому 2020 року відомий італійський Дім моди Gucci приєднався до фонду Lion’s Share Fund — ініціативи зі збору засобів для захисту видів зникаючих тварин у їхньому природному середовищі. Природа та її мешканці були предметом турботи 100-річного люксового бренду, який став у 2018 році вуглецево-нейтральним по всьому ланцюжку поставок.

І ось, з нагоди Року Тигра, який починається 1 лютого 2022 року, Gucci випускає колекцію прет-а-порте та аксесуарів для чоловіків та жінок. У рекламній кампанії, задуманій креативним директором Алессандро Мікеле та знятій фотографом і режисером Анджело Пеннеттою — справжні тигри фривольно гуляють готелем у стилі ретро, ​​доки група друзів насолоджується полуденком.

Дивіться ВІДЕО рекламної кампанії від Gucci:

У своїй новій колекції модний дім Gucci представив шовкові сорочки, худі, футболки, штани і спідниці класичного крою, а також фірмові бомбери з монограмою GG.

Gucci
Нова колекція від Gucci

Годинник заслуговує на особливу увагу, тому що вперше його дизайн є екологічно чистим: починаючи від корпусу з переробленої сталі і закінчуючи циферблатом та ремінцем, з фірмового матеріалу Demetra, виготовленого з екологічно чистих складників.

Модний бренд проінформував, що організація захисту тварин, American Humane, спостерігала за знімальним майданчиком, на якому були присутні тигри, і підтверджувала, що жодна тварина не постраждала. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here