Світ на карантині – плануємо вражаючі мандрівки Україною (ІДЕЇ)

Подорожі Україною – чудова альтернатива мандрівкам за кордон.

0
167
Victoria Film Studios
Victoria Film Studios

Світ на карантині і країни поки не поспішають відкривати свої кордони. До слова, в Європі цього літа дозволять відвідувати курорти лише в межах Шенгенської зони. Тож подорожі Україною – чудова альтернатива мандрівкам за кордон. 

Український Діснейленд 

Дивовижної краси замок ховається біля Києва: в 20 км від Окружної дороги (село Гурівщина). Це приміщення найвідомішої кіностудії міста – Victoria Film Studios з особливою атмосферою: творюється відчуття, ніби ви опинилися на знімальному майданчику в Голлівуді.

Victoria Film Studios з висоти пташиного польоту 

Закинута станція “Памір” 

Якщо хочете відчути себе на Марсі – потрібно піднятися на закинуту станцію “Памір”. На одній із найвищих вершин буковинських Карпат – на горі Томнатик – з 1960-х аж до середини 1990-х років працювала секретна радіолокаційна станція. Об’єкт розміщений на висоті 1565 метрів у горах, поблизу проходить кордон із Румунією. У розпал «холодної війни» із західним світом СРСР збудував військову станцію, котра повинна була забезпечувати радіолокацію величезної території – від турецького узбережжя до Балтійського моря.

Закинута станція “Памір”

Рожеві озера на Херсонщині 

За екзотикою – сміливо їдьте на рожеві озера на Херсонщині. Одне з головних багатств Херсонської області – натуральна морська сіль, яка тут просто лежить під ногами. Вода стає рожевою завдяки мікроводорості Дуналіелла Саліна. Рослина виробляє бета-каротин, що є чудовим антиоксидантом і стимулятором імунної системи, сприятливо позначається на роботі дихального, травного та сечостатевого трактів і корисний для формування тканин шкіри. 

Лемурійське озеро 

Пляж у Санжійці  

В Україні можна відшукати і Каліфорнію. Наприклад, пляж у Санжійці поруч з Одесою дуже нагадує локації неподалік Голлівуду.

Пляж у Санжійці 

“Добропарк” на Київщині 

На Київщині є парк, який ще називають маленькою Голландією. У “Добропарку”, який знаходиться біля села Мотижин Київської області, якраз зацвіли мільйон тюльпанів. 

“Добропарк” на Київщині

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here