Усі люди не можуть вміти робити одне й те саме, у кожного є свої таланти. Талант – це наш дар, який ми отримали в подарунок при народженні, це щось таке, що ми вміємо робити краще за інших. У когось це хист до малювання, танців, співу, архітектури…

На жаль, більшість людей не використовують свій потенціал. Зокрема, це може бути і через стереотипи з дитинства, нав’язані батьками чи родичами. Але ніколи не пізно абстрагуватися від минулого й просто віднайти внутрішні скарби та реалізувати їх! І саме компанія Starvuu Entertainment успішно допомагає виконувати ці завдання!

STARVUU ENTERTAINMENT

STARVUU ENTERTAINMENT ЗНАЄ, ДЕ ШУКАТИ ТАЛАНТИ!

Starvuu Entertainment LLC – українська агенція, що займається пошуком талановитих людей у сфері медіа, фешн, музики, хореографії, мистецтва. Starvuu співпрацює з відомою міжнародною компанією Vuuzle Media Corp. 

Starvuu шукає мегаталановитих людей: блогерів, модель, співаків, музикантів, танцюристів, акторів, шеф-кухарів, фокусників, геймерів і не тільки! 

STARVUU ENTERTAINMENT

MANAGEMENT TEAM

JULIA PASHKO

Corporate Counsel/Project Manager/Content Manager 
JULIA PASHKO

“Я думаю, що талант – це унікальний дар, даний людині Богом чи успадкований від батьків. Це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших.

Психологи стверджують, що немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути своє обдарування. І тоді неодмінно людина почуватиметься щасливою. І саме наша компанія Starvuu Entertainment допомагає відшукати обдарованих особистей і головне – дає шанс на реалізацію…“

ANNA BYCHYK

Public Relations Specialist/Content Manager/Logistics Specialist
ANNA BYCHYK

«Я впевнена, що під лежачий камінь вода не потече. Звичайно, природний талант потрібно розвивати, удосконалювати. Дар людини може мати місце, але його завжди можна втратити або набути. Хтось говорить, що у великого і непереможеного боксера сучасності природний талант. У нього не природний талант, а природжене бажання і мотивація. 

Те ж саме можна сказати і про інших спортсменів. Ніхто з людей не народжується відразу атлетом. Це наполеглива праця, щоденні тренування, сльози і нерви. Ці люди вкладають в себе увесь вільний час. Так, комусь треба менше часу, комусь більше, але, зрештою, працюють усі…»

EVHEN KONKOLOVYCH

Content Manager/Financial Analyst
EVHEN KONKOLOVYCH

«Я вважаю, що талант – вища сходинка розвитку здібностей. Перші ознаки прояву таланту стають помітними ще в дитинстві. Кожна людина має схильність до деяких речей. Часом ми навіть не підозрюємо, що у нас є деякі видатні здібності і сильні сторони, які роблять нас краще оточуючих.

Основна проблема людей в тому, що талант заритий глибоко і його треба знайти. Деякі його закопують ще сильніше, а інші наполегливо намагаються знайти…»

IVANNA SAMOTEI

Public Relations Specialist/Content Manager/Content Writer
IVANNA SAMOTEI

“Starvuu Entertainment допомагає відкопати скарб під назвою «талант». Що таке талант і як його розпізнати? Я переконана, що здібності є в кожного, головне – вчасно усвідомити їх

Усі люди без виключення талановиті та креативні від природи, і основна місія будь-кого в цьому світі – це віднайти свої таланти, розвинути їх та поділитися з іншими. Саме тоді людина стане щасливою, адже вона робить те, що любить і до чого має хист…»

Компанія Starvuu Entertainment дає можливість талановитій особистості шанс проявити себе і стати ЗІРКОЮ! І це завдяки співпраці з відомими компаніями у сфері медіа.

COMPANY PARTNERS 

Vuuzle.TV

Vuuzle.TV
Vuuzle.TV

Vuuzle.TV – це безкоштовна OTT платформа, яка пропонує такий відеоконтент, як шоу, новини, розважальні програми, серіали широкий спектр повнометражних фільмів. Популярна медіаплатформа доступна онлайн і безкоштовно в Інтернеті та на кількох підтримуваних пристроях, таких як планшети, настільні комп’ютери, ноутбуки та смартфони. Проєкт Vuuzle.TV можна знайти як на Android, так і на iOS. А  також  Vuuzle.TV доступний на Roku.

Imagically

Imagically

Imagically – це компанія, яка пропонує неймовірні інновації у всьому світі. Група професіоналів Imagically розробляє додатки з надзвичайно креативним дизайном, а також пропонує високоякісні та висококласні рішення, що  займають на ринку передові місця. Imagically представляє нові розробки програм та програмного забезпечення з використанням новітніх технологій. Проєкт пропонує широкий спектр фреймворків веб-розробки, експертизу UI / UX, розробку мобільних додатків, 2D та 3D анімація, креативну відеопродукцію, доповнену реальність та завжди використовує нові тенденції програмних додатків, що з’являються на ринку.

Vuuzle Media Corp

Vuuzle Media Corp – міжнародна компанія, що спеціалізується на потокових послугах як для медіа, так і для музики. Компанія зосереджена на розповсюдженні контенту на замовлення за допомогою передових програм, таких як Vuuzle.TV, Vumu, Clout9, Gamevuu.

Author: Ivanna Samotei || Vuuzle Media Corp, Chief Content Writer & Public Relations Specialist

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here