Президент США Джо Байден оголосив про заборону російським літакам перебувати у повітряному просторі США, щоб повністю ізолювати Росію. Про це він заявив виступаючи перед Конгресом США.

“Сьогодні ввечері я оголошую, що ми приєднаємося до наших союзників у закритті повітряного простору США для всіх російських рейсів, ще більше ізолюючи Росію і для додаткового тиску на її економіку”, – сказав Джо Байден.

Зважаючи на те, що в Росії живуть громадяни США, офіційні особи розробляють план, як їм залишити країну. Якщо російські літаки не зможуть прилетіти до США, то однією з можливостей назвали поїзди з країни з подальшим перельотом з європейських країн.

Також президент США заначив, що російські олігархи, “на своєму жорстокому режимі накопичили багато тисяч і мільйонів доларів” і наголосив, що Міністерство юстиції США покладе цьому край.

“Більше цього не буде. Цьому потрібно покласти край. США, Міністерство юстиції – у нас є чітка ціль переслідувати російських олігархів для того, щоб вилучити їхні яхти, їхні розкішні апартаменти, їхнє майно”, – заявив президент США.

“Ми будемо продовжувати накладати санкції для того, щоб зруйнувати їх фінансову систему для того, щоб не допустити центральні банки Росії до участі у фінансових операціях. Ми намагаємось перекрити доступ Росії до технологій, до економічної міці, щоб їх збройні сили були максимально слабкими”, – наголосив Байден.

Дивіться промову Президента США Джо Байдена:

Нагадаємо, раніше країни-члени Європейського Союзу та Канада закрили повітряний простір для російських авіакомпаній.

Photo by segodnya.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here