SpaceX успішно запустила ракету-носій Falcon 9, за допомогою якої відправить на орбіту чергову партію з 57 інтернет-супутників, а також два допоміжних супутники BlackSky. Про це компанія повідомила на сторінці у Твіттер.

Falcon 9 вилетіла зі стартового комплексу 39A (LC-39A) у космічному центрі Кеннеді у штаті Флорида о 8:12 за Києвом. Два супутники дистанційного зондування Землі компанії BlackSky, які будуть доставлені на орбіту разом з інтернет-супутниками SpaceX, призначені для мультиспектрального фільмування Землі, їх роздільна здатність становить близько одного метра.

старлинк
Фото | SpaceX

Варто зауважити, що це вже десята місія Starlink 9 v1.0. Попередня партія з 58 супутників була запущена 13 червня. Американська компанія SpaceX планувала 8 липня запустити на орбіту ракету-носій Falcon-9 з 57 супутниками системи Starlink, однак через погодні умови старт відклали.

Нагадаємо, Starlink – супутникова мережа нового покоління, яка в разі успішного функціонування зможе забезпечити людей по всьому світу широкосмуговим доступом в інтернет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here