10 червня, жителі Землі спостерігатимуть кільцеподібне сонячне затемнення. Його можна буде побачити тільки в Канаді, Гренландії і на північному сході Росії. Для інших регіонів це буде часткове сонячне затемнення. Востаннє таке затемнення можно було побачити 18 років тому, а наступне, ймовірно, можна буде побачити теж через 18 років, у червні 2039.

Часткове затемнення можна буде спостерігати і на території України, але спостерігати явище не зможуть жителі Криму, Одеської, Миколаївської і Херсонської областей. Жителі Києва зможуть спостерігати за затемненням з 13:16. Максимальної фази явище досягне о 14:15, а закінчиться – о 15:03. При спостереженні зі столиці України Сонце буде закрито на 12%.

Кільцеподібні сонячні затемнення трапляються тоді, коли Сонце, Місяць і Земля вирівнюються, коли природний супутник знаходиться в апогеї, точці максимального віддалення від планети. Це положення – протилежність «суперповні», тому Місяць буде надто маленьким, щоб повністю закрити Сонце.

Сонячне затемнення 2021

ЩО ПРОГНОЗУЮТЬ АСТРОЛОГИ?

Астролог Розалія Романова вважає, що сонячне затемнення буде впливати на нас ще два тижні, проте з кожним днем буде все легше й легше. А вже 21 червня буде найдовший день в році – планується «перезагрузка», що надасть вам нових сил та остаточно прожене всі негоди. Астролог зазначила, чого не слід робити в період затемнення:

  • ризикувати;
  • спонтанно підписувати документи;
  • спонтанно купувати важливі речі.

Але якщо ви запланували щось із списку заздалегідь, енергія затемнення навпаки вплине позитивно на результат події.

Також астрологиня надала пораду, що слід робити в період затемнення. Виявляється, завтрашній день особливий для того, щоб прощатися, прощавати та вибачатися. Якщо у вас є ваше особисте місце сили, де вам затишно та добре, поїдьте туди або створіть комфорт навколо вас самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here