Група “Время и стекло”припиняє існування (ОФІЦІЙНО)

Після перегляду роботи фанати заговорили про розпад гурту.

0
799
Гурт “Время и стекло”
Гурт “Время и стекло”

На своїй сторінці в Instagram Надя Дорофєєва зробила офіційну заяву стосовно нового етапу в їх з Олексієм кар’єрі. За словами співачки, їх час в групі дійсно минув і тепер вони будуть дивувати фанатів новими проектами.

https://www.instagram.com/p/B9lcv-ynMZ5/

Позитив також подякував усім членам команди за роки співпраці і анонсував нові творчі проекти.

Нагадаємо, 10 березня, популярний український гурт Время и Стекло презентував новий кліп на пісню “Навсегда/никогда”. У кліпі показуються архівні моменти з творчого шляху гурту, а сама робота підписана “Время истекло”. Після перегляду роботи фанати заговорили про розпад гурту. 

“Якщо групи не буде, то моє серце розіб’ється. Адже я їх знав з найпершої пісні”; “Я не розумію…. Що значить час минув? Минув? Це все? Нііі тільки не кажіть про це будь ласка”; “Найкращий кліп і чуттєвий.І я це сказав не для лайків, а від серця !! Вітаю вас! Не забувайте, що ви група і ви повинні ЗАВЖДИ триматися разом! Ви найкращі !!!”; “Сподіваюся, що це “вемя истекло”означає минув час. Типу ці моменти вже не повернути. А не розпад”; “Будь ласка, не кінець, я цього не переживу, я заспокоїтися не можу, благаю…. я не зможу без них”, – написали фанати Время и Стекло.

Время истекло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЕМІНЕМ ПРЕЗЕНТУВАВ ЕПІЧНИЙ КЛІП «GODZILLA»: ЗА КІЛЬКА ГОДИН ПОНАД 8 МЛН ПЕРЕГЛЯДІВ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here