Скандальне інтерв’ю Опри Вінфрі з Меган Маркл і принцом Гаррі стало номінантом Еммі 2021, потрапивши в категорію “Видатний документальний або спеціальний випуск”. Про це повідомляє Deadline.

13 липня, американська телевізійна академія в Лос-Анджелесі оголосила перелік номінантів на щорічну премію Еммі. У категорію “Видатний документальний або спеціальний випуск” потрапило також ток-шоу United Shades Of America з Камау Беллом, “Мій наступний гість не потребує представлення з Девідом Леттерманом”, “Стенлі Туччі: У пошуках Італії” і документальний серіал Vice.

Варто зауважити, що на 73-ю премію Еммі претендують телешоу, що вийшли у прайм-тайм у період із 1 червня 2020 по 31 травня 2021 року. Нагородження переможців премії відбудеться 19 вересня о 15:00 за київським часом.

Як відомо, в інтерв’ю, яке вийшло у березні, подружжя вперше розповіло про конфлікти в королівській родині, расистські прояви та справжні причини відходу від британської монархії.

Нагадаємо, в інтерв’ю Меган Маркл зізналася, що під час першої вагітності її не полишали думки про самогубство; запевнила про расизм в королівській родині; згадала про теплі стосунки із королевою Єлизаветою ІІ. А принц Гаррі зазначив про стосунки з батьком і братом; наголосив, що після відходу від монархії вони залишилися без матеріальної підтримки королівської родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here