Сімейство Гуччі залишилося настільки незадоволеним фільмом про себе, який зняв голлівудський режисер Рідлі Скотт, що планує створити власний документальний фільм про шлях до всесвітньої слави.

Мауріціо Ґуччі і Патриція Реджані / Legion-Media

Члени сім’ї вважають, що їх зобразили “невігласами” у фільмі, в якому Адам Драйвер грає Мауріціо Гуччі разом із Джаредом Лето та Аль Пачіно в інших ролях.

“Сім’я залишає за собою право виступати з будь-якою ініціативою, щоб захистити своє ім’я та імідж, а також своїх близьких”, – йдеться в листі, який опублікувало італійське інформагентство ANSA.

Вони додали, що Альдо Гуччі (у його ролі Аль Пачіно), який був головою компанії з 1953 по 1986 рік, та інших родичів виставили “головорізами, неосвіченими та безтактовними”, приписуючи головним героям фільму та його подіям таке тон і ставлення, яке ніколи не мало місця в реальному житті.

Тому, розкритикувавши фільм Рідлі Скотта «Дім Гуччі» за спотворення правди, сім’я Гуччі вирішила не зупинятися та показати світові свою версію історії бренду, знявши документальну стрічку і серіал, в основу яких ляжуть архівні матеріали родини. 

Зараз цей документальний фільм, знаходяться в розробці Sky Studios, підтримуваної Comcast, повідомляє variety.com. Прем’єра серіалу очікується у 2023 році. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here