В рамках проекту «Lost Tapes of the 27 Club» штучний інтелект написав нову пісню групи Nirvana, фронтменом якої був Курт Кобейн. І саме 5 квітня виповнилося 27 років з дня смерті лідера цієї популярної американської гранж-групи Nirvana. 

Кожен трек, створений програмами AI, аналізує до 30 пісень виконавця, вивчаючи такі речі, як вокальні мелодії, зміни акордів, гітарні рифи, соло і багато іншого. 

У написаній таким способом пісні під назвою «Drowned in the Sun» вокальну партію виконує Ерік Хоган, вокаліст Nevermind, яка позиціонує себе як найкраща триб’ют-група Nirvana. За його словами, коли він вперше почув музику, не був упевнений, як це заспівати: 

«Мені довелося змусити хлопця, який прийшов з треком AI, бурмотіти і наспівувати. Їм потрібно було дати мені невелику дорожню карту, і після цього все було в порядку».

Lost Tapes of the 27 Club – це проект, який використовує комп’ютери для написання і виконання пісень в стилях музикантів, які померли у віці 27 років, включаючи Кобейна, Джимі Хендрікса, Джима Моррісона і Емі Вайнхаус. Про це повідомляє Rolling Stone.

Проект із соціальною складовою був створений компанією Over the Bridge з Торонто, яка допомагає представникам музичної індустрії боротися з психічними захворюваннями. Мета написання «нової» пісні Nirvana – привернути увагу до трагедії самогубства Кобейна і до того, як живі музиканти можуть допомогти впоратися з депресією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here