У Києві впроваджують інтелектуальну транспортну систему відеонагляду (ІТС) – повідомляє КМДА. В адміністрації разом із КП «Інформатика» та Управлінням патрульної поліції  визначили локації міста, де трафік найінтенсивніший. З них інтелектуальна система відеонагляду розпочне аналіз та розрахунок регуляції. 

Спочатку у тестовому режимі камери аналізуватимуть: перехрестя бульвару Лесі Українки, вулиці Басейної, вулиці Мечникова та вулиці Льва Толстого, а також площу Перемоги та Європейську площу.

Київ
Фото // Pixabay

Загалом визначили 65 ключових магістралей та виїздів з міста, на яких має запрацювати система. Після аналізу трафіку та розрахунку транспортних моделей з’явиться можливість збалансувати потоки машин, коригувати роботу світлофорів та врегулювати обмеження на в’їзд для вантажного транспорту.

Основна мета інтелектуальної транспортної системи (ІТС) – врівноважити навантаження на дорогах, що якісно організувати роботу громадського транспорту. Система в режимі онлайн збирає масив інформації, аналізує його та автоматично ухвалює рішення щодо оптимізації трафіку. Вона може передбачити затор ще до того, як він виникне, і перенаправити автомобільні потоки на менш завантажені ділянки доріг.

Важелі керування ІТС – це світлофори дистанційного керування, табло відбиття інформації й інші інформаційні канали (радіо, інтернет тощо), динамічні знаки (за прикладом тих, які використовують у Європі), габаритні ворота, боларди та шлагбауми, тарифи на паркінг тощо. Натискаючи на ці важелі та кнопки, можна досягати перерозподілу трафіку та мобільності загалом, а за змінами стежити на панелі приладів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here