Дивіться на популярній медіаплатформі Vuuzle TV нові випуски шоу “Max Foodie” про цікаву їжу та подорожі. Ведуча проєкту Liesel Hlista поїхала до Лас-Вегаса (США), щоб відшукати найсмачніші і найоригінальніші страви світу. 

Лас-Вегас — місто на заході США, адміністративний центр округу Кларк штату Невада, розташований в центральній частині пустелі Мохаве. Лас-Вегас є одним з найбільших світових центрів розваг та ігрового бізнесу. Численні казино, готелі, щоденні концерти і шоу притягають туристів зі всього світу. 

За словами Liesel Hlista, у Лас-Вегасі варто спробувати стейки, гамбургери, бейгли з різноманітними начинками, рибу, приготовлену на грилі та інші страви, а також місцеві десерти. У ресторанах Лас-Вегаса можна знайти будь-які страви з світової гастрономії: італійської, французької і навіть слов’янської.

Max Foodie show

Чи зможе тендітна Liesel Hlista з’їсти мегавеличезний “Monster Burger” – дивіться просто зараз на Vuuzle TV

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Max Foodie | EPISODE 4” на Vuuzle TV!  

Max Foodie show
watch now

Ведуча проєкту “Max Foodie” Liesel Hlista демонструє найкращі заклади різних країн світу, розповідає про найцікавіші кулінарні страви і їхні секрети приготування.

“Я виконую глобальну місію: ставлю важкі питання, які ніхто інший у кулінарному світі не питає”, – розповідає про шоу Liesel Hlista.

Max Foodie show

Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here