Напередодні виходу свого першого за 5 років синглу британська співачка Адель прикрасила обкладинки одразу двох модних видань – британського та американського Vogue. Артистку зняли у розкішних сукнях, із відвертими декольте, у міні та з ретро-зачіскою. 

В інтерв’ю обом виданням 33-річна Адель розповіла про те, як пережила розлучення, як рятувалася спортом від тривоги, та як її дружба з Річем Полом переросла у роман. Співачка зізналася, що перед тим, як оголосити про розлучення, вони вже деякий час не жили разом.

“Ніхто з нас не зробив нічого поганого. Ніхто з нас не ранив один одного або щось подібне. Просто я хочу, щоби мій син побачив мене справді закоханою і коханою. Для мене це дійсно важливо”, – каже Адель про те, чому вони з Саймоном Конекі розійшлися.

Переживаючи розрив із чоловіком, Адель рятувалася психотерапією, медитацією та спортом.

“Мій терапевт сказав мені, що я мушу сидіти зі маленькою семирічною собою.  Бо вона залишилася сама. І мені потрібно було сісти з нею і по-справжньому розповісти про те, що я відчувала, коли росла: про проблеми з татом, чого я раніше уникала”, – зізналася Адель.

Проблеми, за словами співачки, були пов’язані із невпевненістю у тому, що хтось, хто має тебе любити, справді тебе любить і ставить у пріоритет.  

“Мої стосунки з чоловіками все моє життя завжди були такими: ти зробиш мені боляче, тож я завдам болю тобі першою. Це просто токсично і заважає мені знайти щастя”, – зізналася Адель.

Окрім медитацій, артистка проводила багато часу в тренажерному залі.

“Це був мій час. Я зрозуміла, що під час тренувань не відчувала жодної тривоги. Ніколи не йшлося про схуднення. Я подумала: “Якщо я зможу зробити своє тіло фізично сильним, і я зможу це відчути і побачити, то, можливо, одного разу я зможу зробити свої емоції та свій розум фізично сильними”, – поділилася співачка.

Адель підтвердила роман зі спортивним агентом Річем Полом. В інтерв’ю американському Vogue вона розказала, що дружила з Полом деякий час, але стосунки зав’язалися на початку цього року.

“Він завжди був поруч, я просто не помічала його”, – сказала Адель про Пола.

Тоді, перед смертю її батька, Річ просто раптово приїхав, і Адель відчула себе у безпеці поряд із ним.

“Я не відчуваю тривоги, нервозності чи роздратування. Усе якраз навпаки. Я – 33-річна розлучена мати сина, за якого відповідаю. Останнє, що мені потрібно, – це хтось, хто не знає, де він і чого хоче. Я знаю, чого хочу. І я дійсно знаю, чого не хочу”, – наголосила Адель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here