За допомогою інноваційного застосунку VUCO CASH можна керувати своїми цифровими грошима та інвестиціями, при цьому залишаючись на зв’язку з іншими проєктами Vuuzle Media Corp Limited, такими як CryptocaptradesVuco CoinVUCO NFTSVuuzle.TVVUMU MusicVuuzle Film ProductionDubai Shopping Channel та безпосередньо – Vuco DeFi.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО VUCO CASH ПРОСТО ЗАРАЗ!

Vuco Cash

DeFi – це скорочення від «децентралізованого фінансування», зонтичний термін для різних фінансових додатків у криптовалюті чи блокчейні, спрямованих на руйнування фінансових посередників.

DeFi черпає натхнення з блокчейну, технології, що лежить в основі цифрової валюти біткойн, що дозволяє кільком організаціям зберігати копію історії транзакцій, а це означає, що вона не контролюється одним центральним джерелом. А це може виключити питання із швидкістю і складністю транзакцій, пропонуючи користувачам менше прямого контролю над своїми грошима. 

Багато цифрових активів відрізняються від застарілих цифрових платіжних методів, таких як Visa та PayPal тим, що вони видаляють усіх посередників із транзакцій. Коли ви платите кредитною карткою за каву в кафе, фінансова установа сидить між вами та бізнесом, контролюючи транзакцію, зберігаючи за собою право зупинити або призупинити її та записати у свою особисту книгу. З біткойном ці установи вирізані із загальної картини.

Прямі покупки – не єдиний тип угод чи контрактів, контрольованих великими компаніями; фінансові програми, такі як кредити, страхування, краудфандинг, деривативи, ставки та багато іншого, також знаходяться під їх контролем. Виняток посередників з усіх видів угод – одна з основних переваг DeFi.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО Vuco DeFi ПРОСТО ЗАРАЗ!

Vuco Cash

“DEFI” ПОБУДОВАНІ ПОВЕРХ ETHEREUM

Більшість додатків, які називають себе “DeFi”, побудовані поверх Ethereum, другий за величиною криптовалютної платформи у світі, яка відрізняється від платформи Bitcoin тим, що її легше використовувати для створення інших типів децентралізованих додатків, крім простих транзакцій. Ці складніші випадки фінансового використання були навіть виділені творцем Ethereum Віталіком Бутеріним ще 2013 року в оригінальній білій книзі Ethereum. 

Це пов’язано з тим, що платформа Ethereum для смарт-контрактів, яка автоматично виконує транзакції при дотриманні певних умов, пропонує набагато більшу гнучкість. Мови програмування Ethereum спеціально розроблені для створення та розгортання таких смарт-контрактів.

В основі смарт-контрактів лежать десятки програм DeFi, що працюють на Ethereum, деякі з яких розглядаються нижче. Ethereum 2.0, майбутнє оновлення базової мережі Ethereum, може дати цим додаткам поштовх, позбавивши їх проблем масштабованості Ethereum.

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ТИПИ ДОДАТКІВ DEFI ВКЛЮЧАЮТЬ:

Децентралізовані біржі (DEXs) – онлайн-біржі допомагають користувачам обмінюватися валютами на інші валюти, будь то долари США для біткоїну або ефір для DAI. DEXs це гарячий тип обміну, який безпосередньо з’єднує користувачів, щоб вони могли торгувати криптовалютами один з одним, не довіряючи посереднику свої гроші.

Stablecoins– криптовалюта, прив’язана до активу поза валютою (наприклад, долар або євро) для стабілізації ціни.

Кредитні платформи– ці платформи використовують смарт-контракти для заміни посередників, таких як банки, які управляють кредитуванням у середині.

“Загорнуті” біткойни (WBTC)– спосіб відправлення біткойна в мережу Ethereum, щоб біткойн можна було використовувати безпосередньо в системі DeFi Ethereum. WBTCs дозволяють користувачам заробляти відсотки на біткойні, який вони позичають через децентралізовані кредитні платформи, описані вище.

Ринки прогнозування –ринки для ставок на кінець майбутніх подій, таких як вибори. Мета DeFi-версій ринків прогнозування-запропонувати ту ж функціональність, але без посередників.

Vuco Cash

РИНКИ КРЕДИТУВАННЯ Є ОДНІЄЮ З НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ФОРМ DEFI

Ринки кредитування є однією з найпопулярніших форм DeFi, яка поєднує позичальників з кредиторами криптовалют. Одна популярна платформа Compound дозволяє користувачам запозичувати криптовалюти або пропонувати свої власні кредити. Користувачі можуть заробляти гроші на відсотках за видачу своїх грошей у борг. З’єднання встановлює процентні ставки алгоритмічно, тому якщо є більш високий попит на запозичення криптовалют, процентні ставки будуть підвищені.

Кредитування DeFi засноване на заставі, тобто для того, щоб взяти кредит, користувачеві необхідно виставити заставу – це ефір, токен, який живить Ethereum. 

STABLECOINS

Іншою формою DeFi є стабільнийкоін. Криптовалюти часто відчувають різкіші коливання цін, ніж фіатні, що не дуже добре для людей, які хочуть знати, скільки їхні гроші коштуватимуть за тиждень. Stabilecoins прив’язують криптовалюти до не-криптовалютних валют, таких як долар США, щоб тримати ціну під контролем. Як випливає з назви, стабільнікоини націлені на те, щоб забезпечити цінову “стабільність”.”

ПРОГНОЗУВАННЯ РИНКІВ

Однією з найстаріших додатків DeFi, що живуть на Ethereum, є так званий «ринок передбачень», де користувачі роблять ставку на результат будь-якої події.

ЯК ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ З DEFI?

Використовуючи кредитні програми на базі Ethereum, як уже згадувалося вище, користувачі можуть генерувати «пасивний дохід», позичаючи свої гроші та отримуючи відсотки від кредитів. Це дозволяє користувачам використовувати кредитний аспект DeFi, щоб змусити свої криптоактиви працювати, генеруючи найкращий можливий прибуток. 

Багато хто вважає, що DeFi це майбутнє фінансів і що інвестиції в руйнівні технології на ранніх стадіях можуть призвести до величезної вигоди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here