“Публічна посада – це довіра громади”, – це означає, що люди покладають державну владу на державного посадовця. Очікується, що такі посадові особи будуть володіти цією владою на благо людей, і в жодному разі не на благо себе. Тобто посадові особи не повинні займатися власними справами з метою порушення суспільних інтересів. Люди, які наділені владою, повинні завжди керуватися цією першочерговою концепцією державних посад.

Але що ж сталося з цією доктриною у справі Vuuzle Media Corp?

Як уже зазначалося, корупція впливає на завдання та обов’язки суддів, прокурорів, адвокатів та інших юристів.

Справа навколо Vuuzle Media Corp наповнена нечесністю, що знижує довіру громадськості до правосуддя та послаблює здатність судових систем гарантувати захист прав людини.

Новий адвокат SEC Деван Старен розпочав справу у суді в Нью-Джерсі лише минулого тижня, просуваючи справу повну брехні на користь AUSA Jenifer Weir. 

КЛІКНІТЬ ТУТ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО НЕЧЕСНІ СПРАВИ AUSA JENIFER WEIR І ЮРИСТА S.E.C. ДЕВЕНА СТАРЕНА

Люди у всьому світі починають запитувати журналістів Vuuzle.TV News, чому “Відділ громадської доброчесності” (PIN), який контролює розслідування та переслідування всіх федеральних злочинів, що зачіпають доброчесність уряду, включаючи підкуп державних службовців – не звільняє посадовців за те, що вони накоїли?

Останні опитування та події показують, що корупція в судовій системі може стати значною проблемою в США.

Приблизно 20 000 осіб ув’язнених у США були помилково засуджені. Насправді, з кінця 1980-х років у країні було зареєстровано 850 виправдань – це за словами професора права Мічиганського університету Семюеля Гросса, провідного дослідника в цій галузі.

Більшість проступків у цих справах були скоєні співробітниками поліції, агентами ФБР та прокуратурою. Приховування виправдувальних доказів – найпоширеніший тип проступків – траплялося у 44% виправдань, оскільки бажання прокурора перемогти було важливішим за правду. Схоже як у справі Vuuzle Media Corp, оскільки зараз AUSA Jenifer Weir продовжує приховувати свої сліди брехні, як і Деван Старен намагається приховати правду.

У судових справах штатів прокурори та поліція вчиняли проступки приблизно з однаковими показниками, однак у федеральних виправданнях такі прокурори, як AUSA Jenifer Weir, порушували правопорушення більш ніж удвічі частіше, ніж поліція. Згідно з федеральними виправданнями за злочини “білих комірців”, прокуратура в сім разів частіше вчиняла проступки, ніж поліція.

Однією з основних причин є те, що вони погрожують невинним людям: що якщо вони не підпишуть угод про визнання вини, то посадять їх у в’язницю. Також вони поширюють неправдиву інформацію у покараннях, де вказується лише місце проживання, а людей заарештовують, не маючи можливості захистити себе.

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ПОЧИТАТИ ПРО ТЕ, ЧИМ КОРУПЦІОНЕРИ КОРИСТУЮТЬСЯ, БО ЛЮДИ БОЯТЬСЯ БОРОТИСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА.

Згідно із законом, будь-який державний службовець, який вчинив злочинну поведінку, карається позбавленням волі на строк не менше одного року, але термін може тривати і до семи років, а також підлягає штрафу. Варто зауважити, що AUSA Jenifer Weir практично закрила свій обліковий запис, залишивши лише ім’я – без будь-якої інформації.

До корупційних дій також приєдналися агентка ФБР Мікеле Белуцці. Її образа на Флінна почалася 5 років тому після того, як розслідування щодо Рональда Флінна на Філіппінах виявилося безрезультатним. Тож відтак AUSA Jenifer вирішила заподіяти шкоду Vuuzle Media Corp, бо Флінн є її засновником.

Міністерство юстиції завжди політичне, іноді корумповане та напрочуд неефективне. Міністерство юстиції Сполучених Штатів – до складу якого входять ФБР, DEA, INS та понад 100 000 співробітників функціонують як правоохоронці, слідчі та в’язниці американських громадян.

Юридична сфера діяльності департаменту велика і поширюється на суспільні суперечки щодо раси, релігії та економіки, а також на тисячі кримінальних та цивільних законів, включаючи шпигунство; шахрайство; корупцію; рекет; комп’ютерні злочини; фальсифікована їжа та ліки; встановлення цін; податкове шахрайство; азартні ігри; підробка; а також продаж, виготовлення або зберігання заборонених наркотиків. Департамент та генеральний прокурор щодня приймають рішення, які стосуються кожного американського громадянина.

Але хто контролює Міністерство юстиції та його щоденні дії?

Робота кожного хорошого громадянина – викривати корупційну діяльність та ризики, які можуть залишатися прихованими корупцією.

Vuuzle Media Corp звертає увагу РОБА БОНТА, Генерального прокурора Каліфорнії

Роб Бонта очолює Спеціальну слідчу групу “SIT”. Ми звертаємо його увагу на розслідування та подання справи проти AUSA Weir та агента ФБР Мітчелла Белуцці під управлінням кримінального права, Відділом громадських прав та Відділом цивільного права, у рамках моделі вертикального переслідування за брехню та створення фейкових новин з метою завдати шкоди Vuuzle Media Corp та її акціонерів.

Колишній суддя Апеляційного суду Нью-Йорка Соломон Вахтлер якось зауважив, що прокурор може залучити присяжних, щоб «звинуватити бутерброд з шинкою», що не надто далеко від істини.

AUSA Jenifer Weir не знайшла нічого поганого про Рональда Флінна, тому вигадала фейкові історії. Тим не менш, провадження Великого журі є таємною та односторонньою справою, тому будь-який прокурор може сказати, що хоче отримати обвинувальний акт.

AUSA Jenifer Weir відома багатьом акціонерам Vuuzle.

Вона відома тим, що застосовує примус, намагаючись змусити акціонерів Vuuzle Media Corp діяти проти власної волі. Вона свідомо використовує різні види силових дій, які порушують вільну волю людей у компанії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here