Україна розпочинає п’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19 – повідомляє МОЗ. Новий етап стартує з 21 липня. Під час нього щепитимуть усіх охочих віком від 18 років. Пріоритет надаватимуть вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

З початком п’ятого етапу – запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати. Тепер записатися можна до пунктів щеплень, зателефонувавши в реєстратуру закладу. 

Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації. Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами ТУТ

Щеплення здійснюють препаратами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

“Ми отримуємо все більше вакцини проти COVID-19 та створюємо все більше пунктів, центрів, мобільних бригад з імунізації. Це дає змогу відкрити вакцинацію для всіх охочих та захистити якомога більше людей від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму “Дельта”, який вже дістався до України. Водночас у пунктах та центрах вакцинації першочергово щеплюватимуть літніх людей, людей з хронічними хворобами та інші вразливі групи населення”, – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Також пункти щеплення мають з’явитися на пунктах пропуску. Усе це в межах п’ятого етапу вакцинування, який уряд починає на цьому тижні. Для цього в регіони буде спрямовано ще 3,3 мільйона доз вакцини: 2 мільйона доз Moderna, мільйон доз CoronaVac і 300 тисяч доз Pfizer.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here