Шанувальники актора Джонні Деппа створили петицію з вимогою повернути його на зйомки третього фільму франшизи «Фантастичні звірі». Наразі звернення підписали майже 148 тисяч осіб. Фанати погрожують бойкотувати фільм.

“Ми хочемо, щоб він повернувся! Warner Bros. повинні прислухатися до громадськості, інакше ми бойкотуємо фільм!” – зазначено в тексті петиції.

Фото | Джонні Депп

Нагадаємо, раніше Warner Bros. попросила Деппа відмовитися від ролі в «Фантастичних звірях» після того, як актор програв позов про наклеп проти британського таблоїду The Sun. Пізніше стало відомо, що багатомільйонний гонорар за фільм Депп все ж отримає, незважаючи на те, що зніматися не буде.

Відтак стало відомо, що зірка серіалів «Ганнібал» і «Доктор Стрендж» Мадс Міккельсен може зіграти Ґріндельвальда після виходу з проєкту Джонні Деппа. Про це повідомляють Deadline і Variety з посиланням на джерела.

За їхньою інформацією, переговори з данським актором перебувають на початковій стадії. Deadline зазначає, що Міккельсена на цю роль запропонував Девід Єйтс, який також працював над першими двома фільмами франшизи. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here