Футболісти донецького “Шахтаря” у матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА перемогли гравців мадридського “Реалу”. Зустріч на НСК “Олімпійський” завершилася з рахунком 2:0.

Матч “Шахтар – Реал Мадрид”

М’ячі у ворота суперників забили Дентіньйо, на 57-й хвилині, та Манор Соломон, на 82-й.

«Шахтар»:Трубін, Додо, Вітао, Бондар, Матвієнко, Коваленко (Патрік, 85), Степаненко, Тете, Марлос (Майкон, 73), Тайсон (Соломон, 74), Мораес (Дентіньо, 25, Фернандо, 85). Тренер – Луїш Каштру.

«Реал»:Куртуа, Васкес, Варан, Начо, Менді, Модрич, Кроос, Едегор (Іско, 77), Родріго (Жуніор, 77), Асенсіо, Бензема (Діас, 77). Тренер – Зінедін Зідан.

Рефері – Овідіу Гацеган (Румунія).

Київ. НСК «Олімпійський». Без глядачів. Мінус 1 градус.

У першій половині матчу в Києві гості створили кілька гострих моментів, але не реалізували їх. Господарі успішно оборонялися, терпіли, виявили характер. Забігаючи наперед, хочеться відзначити упевнену гру в матчі юного воротаря Анатолія Трубіна. В середині тайму відбулася вимушена заміна у господарів. Зазнав травми Мораес, якого недозволеним прийомом зупинив Варан. Форвард було спробував повернутися в гру, але не зміг. Тоді на полі з’явився Дентіньо. І це була знакова заміна.

Господарі непогано почали другу половину зустрічі. Вони частіше стали контролювати м’яч біля воріт суперника. І «Шахтар» відкрив рахунок. Віктор Коваленко зробив передачу з-за меж карного майданчика в центр, де оборона гостей не розібралася, кому підбирати м’яч. У підсумку після рикошету ним опанував Дентіньо, котрий влучно пробив у кут. Слід сказати, що донеччани правильно відреагував на цей успіх. Їхні дії в атаці стали ще агресивнішими. А от «Реал» не зміг оговтатися після цього удару. Футболісти «Шахтаря» продовжували свою гру і подвоїли рахунок.

Нагадаємо, що і в Мадриді «Шахтар» переміг (3:2). Відтак, “Шахтар” продовжує боротьбу за перепустку до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.