Компанія Airbnb  допоможе біженцям із України. Про це повідомляє прес-служба компанії на офіційному сайті. Співзасновник та гендиректор компанії Airbnb Брайан Чеські написав у Twitter, що компанія надасть безкоштовне житло для 100 000 людей, які наразі покидають Україну.

«Airbnb та Airbnb.org співпрацюють з нашими хостами, щоб безкоштовно розмістити до 100 000 біженців, які втікають з України», — зазначив Ческі.

За словами Браяна Ческі, власники житла й партнери сервісу Airbnb зможуть прийняти до 100 000 українських біженців, які вимушено покинули Україну через війну. Притулок біженцям, які опинилися у Польщі, Німеччині, Угорщині й Румунії, буде надано безоплатно коштом компанії Airbnb та її партнерів.

Ческі також зазначив, що разом із Джо Геббіа, головою Airbnb.org, надіслали листи лідерам цих країн з проханням допомогти розмістити громадян України. Ті, хто не може прихистити біженців, можуть пожертвувати гроші тим, хто може це зробити.

  • Airbnb – це онлайн-сервіс для пошуку й оренди житла по всьому світу. Сервіс працює за принципом економіки спільного використання: одні люди надають житло в оренду, а інші тимчасово у них проживають під час подорожей або поїздок за кордоном.

Зазначимо, що вторгнення Росії спричинило появу вже понад пів мільйона біженців з України, крім того, щонайменше 160 тисяч були змушені стати внутрішньо переміщеними особами. Про це заявив під час засідання Ради Безпеки ООН заступник генсека в гуманітарних справах Мартін Гріффітс, пише Укрінформ.

«Наразі відомо, що принаймні 160 тисяч людей в Україні перетворилися на внутрішньо переміщених осіб», – сказав Гріффітс.

Крім того, за його словами, понад пів мільйона біженців виїхали з країни в пошуках безпеки. При цьому він зауважив, що реальні цифри можуть бути більшими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here