Двоюрідна сестра колишнього політв’язня Кремля Сенцова Наталія Каплан (Кочнєва), яка отримала українське громадянство у 2019 році, тепер у грубій формі висловилася про Україну та заявила, що збирає валізи і їде додому в Росію. Серію дописів про це Наталія написала у фейсбуці ввечері та вночі 20 вересня.

“На*уй Україну. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїздіть сюди. П’ять років пекла. А я радію, що пакую чемодани і повертаюся додому”, – заявила Каплан на початку.

Після того, як користувачі фейсбуку почали реагувати на допис та залишати багато різких відгуків, Наталія в кількох наступних дописах і коментарях пояснила причини свого вчинку: її використовують “лише як сестру Сенцова”, вона тут “чужа”, “не змогла”, “переплутала туризм з еміграцією”, в неї безгрошів’я та немає найнеобхіднішого.

“Україна посилала мене на*уй п’ять років, а я всього лише пост у ФБ проти написала. Та відпишіться ви вже”, – написала також Каплан, додавши, що не продасться Путіну, бо той для неї “ворог довше, ніж для України”.

На зауваження журналістки “Радіо Свобода” Ірини Ромалійської, яка вказала, що своїми заявами Каплан ображає багатьох людей, котрі добре до неї ставилися, колишня росіянка відповіла так: 

“А я не розумію, як до мене ставилися. Я бачу лише, що в цій країні мене використовували як сестру Сенцова – кому ексклюзив злити, кому з плакатом постояти. Все. Він вийшов. Мені тільки біль. Я повірила в Україну, але її слогани не мають під собою ґрунту. Тут я тільки сестра Сенцова, мене просто використовували. І мені посрати, що я когось ображаю”.

При цьому Каплан поскаржилася колегам на своє матеріальне становище: 

“Тут у мене навіть найнеобхіднішого нема, жебрати я не вмію і для мене це принизливо, а заробляти я можу тільки не будучи сестрою Сенцова, а в Україні це неможливо, тут на кожному розі вимагають або хабар, або кумівство”.

На коментар журналістки Ольги Мусафірової, яка закликала Олега Сенцова відреагувати на заяви родички, Каплан відповіла: 

“А як ви відреагуєте, якщо я скажу, що більше не сестра Олега Сенцова?”

Деякі користувачі ФБ припускають, що акаунт Каплан зламали, або пояснюють різкі дописи дією алкоголю.

Згодом Олег Сенцов відреагував на заяви родички:

“Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наташі так зараз погано, і на фоні загострення депресії в неї з’явились емоційні пости в фейсбуці. Я прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко. Вдячний Наташі за багаторічну підтримку та прошу з розумінням поставитися до тяжкого психологічного стану, в якому вона перебуває вже тривалий час”, – написав він у фейсбуці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here