Норвезька національна поштова служба випустила креативну різдвяну рекламу, яка викликала у глядачів різні думки: від захоплення до щирого засудження за те, що в очах дітей зруйновано священний союз містера і місіс Клаус.

Що ж не так із рекламою і чому вона викликала шалену бурю емоцій? 

Отже, поштова служба Норвегії презентувала різдвяну рекламу, присвячену 50-річчю відміни в країні закону, що забороняє одностатеві шлюби, в якій показала історію Санта-Клауса. Відео називається “Коли Гаррі зустрів Санту” як референс до відомої романтичної комедії “Коли Гаррі зустрів Саллі” .

Реклама розповідає про чоловіка на ім’я Гаррі, який випадково побачив Санту у своєму будинку напередодні Різдва та закохався у нього. І щороку Гаррі починає готуватися до зустрічі із Сантою, ретельно підбираючи одяг і приводячи себе в порядок. Поступово вони переходять до розмов, ігор та обміну подарунками, але Гаррі страждає щоразу, коли новорічний герой йде після їхньої романтичної зустрічі.

З роками вони зближуються, і одного разу Санта пообіцяв Гаррі повернутися.

Гаррі, що втомився від розлуки, пише Санті лист, загадуючи єдиний бажаний подарунок: “Все, що я хочу на Різдво – це ти”. Тоді Санта просить ельфів допомогти доставити подарунки, щоб побути з Гаррі більше часу. Як завершення їхньої довгожданої зустрічі – пристрасний поцілунок. І з’являється напис: “У 2022 році Норвегія відзначає 50 років, з того дня, коли ми можемо любити кого хочемо”.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО РЕКЛАМИ:

За три дні після публікації ролика на YouTube-каналі норвезької пошти його переглянули майже пів мільйона людей, а кількість дизлайків становить 3,8 тис. проти 11 тис. лайків. Думки людей на побачене розділилися. 

“Я сподіваюся, що ніхто з дітей не побачить цю рекламу”, 

“Санта зрадив місіс Клаус?”, 

“Тут все зрозуміло. Гаррі збожеволів від самотності і бачить вигаданих людей”, 

“Як чудово!, — це кохання і прийняття) Як здорово, що ми можемо отримати це зараз)”, 

“Це мило, але, якщо легенда правильна, він зраджує свою дружину. Ні?”, — пишуть у коментарях під відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here