Saint Laurent представили колекцію осінь-зима 2021/2022 на пляжі Рейнісфьяра в Ісландії. 

“Коли я думав про колекцію, у мене в голові вже було певне місце, як у режисера. Це ідея про дівчину на тлі пейзажу, до якого вона не належить”, – розповідає креативний директор Ентоні Ваккарелла. 

У колекції з’явилося багато посилань до 2000-м. Наприклад, міні-спідниці із заниженою талією, прикраси на тіло і топи з хутряними манжетами. 

Якщо раніше дизайнер був вірний чорному кольору, з рідкісними акцентами червоного, смарагдового і фіолетового (їх любив Сен-Лоран), то цього разу скористався прийомом колорблока. На тлі чорного піску змішання блакитного з рожевим і зеленим виглядає особливо ефектно.

Шкіряні мініспідниці та трикотажні кардигани поєднані з ансамблями блискучих прикрас: сережки-люстри, браслети, прикрашені камінням, і чокери із чотирилистою конюшиною. Варто звернути увагу на представлене в новій колекції взуття: чоботи-труби, високі ботфорти й туфлі-лодочки з металевими наконечниками, які продовжують історію бренду.

Поєднання яскравого штучного хутра й розкішної шкіри передають головну ідею колекції — ідеальний баланс між кітчем та елегантністю, особливою святковістю й неприкрашеною красою. 

Фото // Saint Laurent // Колекція осінь-зима 2021/2022

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here