Відома актриса Христина Асмус днями ошелешила несподіваною новиною, що після 8 років шлюбу вона розлучається із актором Гаріком Харламовим. Асмус заявила, що розходяться знаменитості на позитивній ноті і з глибокою повагою одне до одного. На сторінці Гаріка також був опублікований пост зі схожим текстом. Та виявляється, такі заяви подружжя Асмус і Харламова – РОЗІГРАШ?!

Христина Асмус і Гарік Харламов

За інформацією Telegram-каналу “Только никому”, зіркове подружжя виконувало завдання-покарання в шоу Comment Out, випуск якого вийде на YouTube на початку липня. За словами ведучого Володимира Марконі, пости про розставання були частиною шоу. Поки самі артисти нічого не коментують, але на сторінці в Instagram Асмус дає волю своїм емоціям. А все тому, що її смішать домисли коментаторів і шанувальників.

“Було очевидно, що більшість коментарів міститимуть слова: “хайп, бумеранг, Янковський, передбачувано, була з ним тільки через гроші , зробіть ДНК-тест на батьківство”. Обожнюю диванні теорії змови, скандали, інтриги, розслідування. Все ви ото знаєте, і все ви ото бачите. Хто який насправді, в чому причина і хто саме з нас подав на розлучення. Не буду відбирати у вас мікрофон. Займайтеся творчістю, коменти відкриті”, – написала Христина.

Іnstagram @asmuskristina

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here