На телеканалі СТБ 22 листопада о 20:15 відбудеться прем’єра нового серіалу «Рідна мачуха»! 

Новий серіал «Рідна мачуха» демонструє силу жіночого духу та необхідність вірити в себе. Не завжди усі друзі ― справжні, проте іноді допомога приходить у найважчий час, коли на неї не чекають.

На долю головної героїні Марії Вєтрової випадає стільки випробувань, що часом незрозуміло, як вона зможе виплутатися. Її чоловіка-бізнесмена вбивають невдовзі після того, як він отримує ділову пропозицію та відмовляється від неї. За Марією вже давно стежать, і провину за смерть чоловіка покладають на неї ― нібито Марія і була замовницею. Щоб довести свою невинуватість, жінці доведеться мало не тікати з ув’язнення і самотужки шукати злочинця. Паралельно в її сім’ї стаються трагедія за трагедією.

Головній героїні, яку зіграла Ольга Арнтгольц, доводиться буквально по цеглинках збирати свою сім’ю та життя після смерті чоловіка. 

«Не дуже часто трапляється такий цікавий сценарій, коли до останньої серії ти не розумієш, хто ж головний лиходій! Що ж до спільних рис із моєю героїнею, то ми з нею різні. Але все ж таки схожість полягає в тому, що вона бореться за свою сім’ю, за дітей, і в цьому ми схожі ― для мене сім’я означає дуже багато. Це дуже цікава робота ще й тому, що саме на майданчику серіалу “Рідна мачуха” я вперше у своїй кар’єрі зніматимуся в ролі покоївки, вперше приміряю такий костюм», ― розповіла про свою роль Ольга Арнтгольц.

Дивитись онлайн драматичний серіал «Рідна мачуха» від СТБ – ТУТ

8 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

7 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

6 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

5 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

4 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

3 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

2 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

1 СЕРІЯ // Серіали // Рідна мачуха// СТБ

Рідна Мачуха

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here