16 лютого, на засіданні Верховна Рада у другому читанні за законопроєкт №2695 проголосували 325 нардепів. Закон посилює відповідальність за керування в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Відновлюється і збільшується відповідальність за керування авто напідпитку від 17 тисяч грн за перший випадок до 51 тис. грн з позбавленням водійських прав на 10 років. За третій випадок – конфіскація авто.

Також посилюється кримінальна відповідальність за порушення ПДР, вчинене в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, що спричинило тяжкі наслідки.

За перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год – штраф збільшено з 510 до 1700 грн, за залишення місця ДТП – з 255 до 3400 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк 1-2 роки.

Також збільшено штраф за керування або передача керування ТЗ особою, яка не має права ним керувати, – з 510 до 3400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

За керування ТЗ особою, яка була позбавлена такого права штраф збільшено з 510 до 20400 грн, а повторне протягом року – 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк від 5 до 7 років (можливе також оплатне вилучення ТЗ).

Нововведення набудуть чинності після підпису президента і опублікування закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

https://vuuzletvukraine.com/vrazhayuchij-tizer-novogo-supergibrida-mclaren-artura/
https://vuuzletvukraine.com/v-ukrayini-posilyat-pokarannya-za-porushennya-pdr-i-pyane-vodinnya-vidomi-rozmiri-shtrafiv/
https://vuuzletvukraine.com/novi-tesla-model-s-otrimali-pidtrimku-cyberpunk-2077-witcher-3-ta-inshih-igor/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here