Принц Гаррі зізнався своїм друзям в Британському флоті, що йому б хотілося служити і далі. Чоловік Меган Маркл вже шкодує, що дав втягнути себе в авантюру з переїздом до США. Свою відмову від королівських військових титулів він назвав поспішною. Про це повідомляє королівський експерт Рассел Майєрс. 

«Якщо принц Гаррі все-таки передумає, що цілком ймовірно, то йому потрібно включити задню після горезвісного саміту в Сандрінгемі, який він провів з королевою, батьком принцом Чарльзом і братом Вільямом. А це вимагає його повернення до Великобританії», – сказав пан Майєрс в бесіді з журналістами.

Принц Гаррі та Меган Маркл 

Варто зауважити, що Меган Маркл вважає свій переїзд до Каліфорнії доленосним. Перебуваючи на батьківщині, дружина принца Гаррі вже поспілкувалася з Опрою Вінфрі та іншими лідерами думок у Америці, щоб зрозуміти, як можна допомогти у вирішенні даної проблеми. Меган Маркл зацікавилася політичною кар’єрою. За словами близької подруги Меган, вона бажає використовувати свій голос і впізнаваність на благо громадян США.

«Меган вважає, що її місія не обмежується акторською грою. Вона каже, що хоче використовувати свій голос для змін в суспільстві, і не виключає варіанту почати кар’єру політика », – розповіла інсайдер виданню Daily Mail.

Принц Гаррі та Меган Маркл 

Однак зараз Меган Маркл  і принц Гаррі вирішили повернутися до Великої Британії. Мовляв, через карантин герцоги Сассекські залишилися без роботи та опинилися на утриманні у принца Чарльза. 

Подейкують, через невизначеність і фінансові проблеми у подружжя почалися сварки. Можливо, через це герцог і герцогиня Сассекські вирішили поки повернутися у стару добру Англію і пожити у своєму котеджі у Віндзорі.

Нагадаємо, герцог і герцогиня Сассекські переїхали в Лос-Анджелес з Канади в кінці березня – як тільки закінчилися їх обов’язки перед королевою. До цього Гаррі кілька місяців обговорював свій майбутній статус з принцом Вільямом, принцом Чарльзом і королевою. В результаті обидві сторони досягли домовленості: заради незалежного життя принц був змушений відмовитися від всіх регалій і всіх звань в армії. Раніше Гаррі займав пост глави королівської морської піхоти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here