Легкі, безтурботні серіали допомагають нам боротися з хронічною втомою та стресом. Психотерапевти вважають їх гарними «ліками» для трудоголіків. Переглядаючи веселі серіали ми ставимо життя на паузу, відволікаємося від щоденного клопоту і рутинної роботи. Вони надихають нас та вчать помічати довкола прості радощі життя. 

Тож, пропонуємо вам добірку легких та веселих серіалів, щоб відпочити і тілом і душею довгими зимовими вечорами. 

Шиттс-Крік (Schitt`s Creek) 

«Шиттс-Крік» – комедійний серіал-сітком про любов, вірність та сімейні цінності. У центрі сюжету родина Роуз. Після того як бізнес мільярдера Джонні Роуз зазнає краху, все сімейство змушене переїхати до невеликого містечка Шиттс-Крік, яке він придбав кілька років тому заради розваги.

Чому жінки вбивають (Why Women Kill)

Дія комедійно-драматичного серіалу «Чому жінки вбивають» розгортається у трьох часових лініях та розповідає про події, що призвели до вбивств після того, як заміжні жінки дізнаються про зради своїх чоловіків.

«Особисте життя» (Love Life) 

Серіал «Особисте життя» – суміш драми, мелодрами та комедії, який буде цікавий усім поціновувачам романтичних історій. Сюжет складається з різних історій про кохання. Кожен новий епізод – нова історія з життя людей, які несподівано закохалися: від першої зустрічі, першого побачення, до останнього роману. Чи можна знайти романтику та справжню любов у сучасному цинічному світі? Можливо, саме в цьому серіалі ви знайдете відповідь на це питання…

Сучасне кохання (Modern Love) 

«Сучасне кохання» – американська романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, які публікувалися в The New York Times. У кожній серії досліджуються особливості сучасних романтичних або дружніх відносин.

Люпен (Lupin)

«Люпен» – захоплюючий французький телесеріал. У центрі сюжету Ассан Діоп, який наважується на пограбування століття – крадіжку кольє французької королеви Марії-Антуанетти. Також він хоче помститися за свого батька, якого несправедливо звинуватили у злочині, якого він не скоював. Натхнення головний герой черпає з роману Моріса Леблана про джентльмена-грабіжника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here