Принц Гаррі та Меган Маркл відмовилися від соціальних мереж через велику кількість негативу та «ненависті», з якою зіткнулася в Інтернеті. Про це повідомляє The Guardian. На офіційній сторінці герцога та герцогині Сассекських в Instagram понад 10 мільйонів підписників. А останній пост на сторінці опублікували у березні 2020 року.  

Повідомляється, що подружжя не планує використовувати соціальні мережі для своєї некомерційної організації Archewell Foundation. Також принц Гаррі та Меган Маркл погодилися не використовувати слово «королівський» у своєму брендингу та обрали більш фінансово незалежну роль в США.

Принц Гаррі та Меган Маркл
Принц Гаррі та Меган Маркл

Відхід від соціальних мереж стався через рік після офіційної заяви на сайті Sussex Royal, в якій говорилося, що пара продовжить використовувати ці платформи у своїх нових ролях:

 «Так, у герцога і герцогині Сассекських як і раніше буде платформа соціальних мереж. Вони з нетерпінням чекають можливість продовжити використання соціальних мереж і вірять, що їхній оновлений медіапідхід дозволить їм безпосередньо ділитися з вами великою кількістю інформації».

Принц Гаррі та Меган Маркл
Принц Гаррі та Меган Маркл

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here