Проводьте час захоплююче з Vuuzle TV! Дивіться на популярний медіаплатформі онлайн і безкоштовно американський  пригодницький фільм «The Unearthing» (2015 рік). У стрічці йдеться про трьох дітей, які дізнаються моторошну таємницю.

the unearthing
Кадр з фільму “The Unearthing”

Режисер  стрічки «The Unearthing» – Трістан Джеймс Дженсен, у головних ролях – Райлі Енгі, Анджеліна Масьопінто та Калеб Міллер. У фільмі йдеться про дівчину на ім’я Autumn, яка на літо переїжджає до міста Стілвотер, штат Міннесота. Дівчина знайомиться з дітьми Charlotte і Parker. Відтак, герої виявляють страшну таємницю…

Виробництво фільму стартувало влітку 2013 року, всього зйомки тривали 25 днів. Цікаво, що значна частина стрічки не була написана на момент зйомок. Проєкт був зроблений без будь-якого бюджету, і всі, хто працював над ним, виступили добровольцями. 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО фільм “The Unearthing” на Vuuzle TV! 

the unearthing

Трейлер стрічки «The Unearthing» отримав нагороду “за найкращий студентський трейлер” на Міжнародному фестивалі трейлерів у 2013 році, а сам фільм отримав нагороду за найкращий студентський фільм на кінофестивалі у Форт-Майєрс-Біч у 2015 році. 

Трейлер фільму «The Unearthing»

Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here