На медіаплатформі Vuuzle TV  – гучна прем’єра! Дивіться 1 серію мінісеріалу “The Portal” від VuuzleTV. Ви будете вражені цікавим сюжетом, акторською грою і дізнаєтеся справжню ціну часу і слави! 

Генеральний продюсер стрічки – Ronnie Flynn, продюсер – DK Abdelrahman, сценаристи:  Walled Farid та Osama Menrez. 

У головних ролях:

  • Abraxis – Keith Dellison
  • Malcom – Ronnie Flynn
  • Martha – Diane O’’Sullivan
  • Carl – Casey Shannon
  • Selena – Courtney Long

“The Portal” – це сучасний трилер-серіал про полеглих ангелів і нову грань життя, де панує влада, образа і гнів. Хронометраж однієї серії – 30 хвилин. Кожен епізод мінісеріалу відрізняється і має свою цікаву кульмінацію. У першій серії “The Portal” продюсер Malcom продає свою душу і обмінює її на гроші та славу. 

Серія розпочинається з розмірковування головного героя на ім’я Abraxis над тим, що таке життя… Наводимо мовою оригіналу уривок з монологу:

“What is life but a series of self implemented domino reactions… Life is a constant ticking clock and you move at your own base. You may move with slow calculated steps. We may move with quick impulsive reactions but no meter the means. The resulting consequences are always ticking”.

Дивіться мінісеріал “The Portal” на Vuuzle TV та дізнавайтеся, чому популярна співачка Martha скандалить зі своїм продюсером на ім’я Malcom? Чи вдасться зірці вижити після страшної автокатастрофи? Яку ціну готовий заплатити Malcom за визнання і славу? І хто такий таємничий Abraxis?

the portal

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “The Portal” на Vuuzle TV!

watch now

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here