15 вересня близько 00.20 у Чабанах під Києвом сталася аварія на газопроводі, через який газ поставляється в Європу. Розгерметизувався магістральний газопровід високого тиску діаметром 1020 мм (Київ-Захід України). О 01.10 рятувальники перекрили подачу газу до газопроводу. Жертв та постраждалих немає.

взрыв газопровода
Фото | ДСНС

Розгерметизація газопроводу в населеному пункті Чабани під Києвом не вплине на транзит газу в країни Європейського союзу. Постачання газу для споживачів організовано через інші газопроводи. Про це повідомили в прес-службі Оператора ГТС України. Ліквідація наслідків аварії на газопроводі займе 2-3 дні. Роботи з ліквідації почнуться після завершення слідчо-оперативних дій, які зараз проводять правоохоронці.

“Як тільки диспетчери отримали сигнал про падіння тиску, ділянка газопроводу, на якому сталася аварія, була відключена і локалізовано витік. Було оперативно організовано відповідні перемикання на інші газопроводи, тому транспортування газу споживачам не припинялося”, – повідомив Оператор ГТС.

Держслужба з надзвичайних ситуацій опублікувала відео з наслідками вибуху на магістральному газопроводі високого тиску у Київській області.

Відео | ДСНС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here