У США померла 98-річна Джекі Сталлоне – мама відомого актора Голлівуду Сильвестра Сталлоне. Про це повідомляє видання TMZ. Сильвестр Сталлоне поки не робив офіційної заяви та не розголошував причини. Водночас його брат співак Френк Сталлоне зазначив, що Джекі померла вранці 22 вересня уві сні.

“Сьогодні вранці ми з братами втратили матір Джекі Сталлоне. Вона була матір’ю чотирьох дітей Томмі, Сильвестра, Френкі та моєї покійної сестри Тоні Енн. Вона була чудовою жінкою, яка працювала щодня, повна відваги та безстрашності. Вона померла уві сні, як хотіла… Мій брат Сильвестр усе своє життя піклувався про неї, як про королеву. Я більше ніколи не зможу зателефонувати мамі або змусити її кричати на мене, чому я ніколи не одружився. Я завжди буду сумувати за тобою, мамочко”, – написав він.

Фото | Джекі Сталоне

Джекі Сталлоне народилася в родині вашингтонського адвоката Джона Пола Лейбофіша та бретонки Жанни Вікторії Анни (Адрієнни) Клерек. Цікаво, що її бабуся і дідусь – родом з Одеси, у 1888 році іммігрували до США. 

В 15 – втекла з дому, щоб працювати в цирку. Згодом почала з’являтися в телешоу. Заміжньою була тричі, народила трьох дітей. З останнім чоловіком прожила аж до смерті.  Мала сімох онуків та трьох правнуків. 

Зі своїм першим чоловіком, Френком Сталлоне (1919—2011), Джекі перебувала в шлюбі в 1945—1957 роках; після вдруге вийшла заміж за Ентоні Філіті, з яким прожила разом всього кілька років (розлучилися відразу після народження дочки). З 1998 року і по цей день офіційним третім чоловіком Сталлоне є Стівен Маркус Левін.

У середині 1980-х років відвідувала СРСР, зустрічалася з Михайлом Горбачовим. Танцювала на трапеції в цирку. Перенесла величезну кількість пластичних операцій.

Фото | Джекі Сталоне

Варто зауважити, що жінка до останнього вела активне соціальне життя – регулярно відвідувала червоні доріжки, брала участь у телешоу, складала гороскопи для знаменитостей та вела сторінку в Instagram, де викладала фітнес-відео. Зокрема, підіймала штангу, займалася на пілатес-реформері та вчилася танцювати чечітку. 

Фото | Джекі Сталоне

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here