Сьогодні нас повсюди оточує інформація. У ЗМІ новинна стрічка оновлюється щохвилини, а кожен новий день приносить свої сенсації. Те, що було новиною вчора – сьогодні вже може бути не варте уваги.

На популярній ОТТ платформі Vuuzle.TV щодня виходить інформаційний випуск новини Vuuz News, де міститься суспільно важлива та актуальна інформація. Адже кожна новина на Vuuz News дає відповіді на 6 основних запитань: Хто? Що? Де? Коли? Чому? Яким чином? Іноді цей список доповнюють питаннями «Що це означає?» «Кому вигідно?» і «Що буде?», але головними залишаються перші шість. Також у новинному повідомленні обов’язково вказується джерело інформації.

uuz News
Vuuz News

Безсумнівно, Vuuz News – це актуальні новини з таких сфер життя, як політика, економіка, наука, культура, спорт. І що найголовніше, Vuuz News викладені максимально нейтрально, об’єктивно та збалансовано. Зокрема автори цього проєкту керуються наступними принципами:

  • оперативність — інформація про певну подію має бути максимально швидко оприлюднена через відповідний канал передачі інформації, інакше вона перестане бути новиною;
  • актуальність — інформаційне повідомлення має зачіпати важливі для суспільства питання, привертати суспільну увагу, спонукати до ширшого обговорення;
  • суспільна значущість або інтерес — новина має висвітлювати питання, які є цікавими суспільству, певним його верствам чи великим соціальним групам, а не одній чи кільком людям;
  • об’єктивність — незаангажованість подачі інформації, відсутність її викривлення чи перекручування, висвітлення різних точок зору на питання;
  • достовірність — подача правдивої інформації з перевірених джерел;
  • специфічність побудови інформаційного повідомлення — новинне повідомлення містить лише найважливішу інформацію з теми без заглиблення у деталі. 

BILAL SYED – ВЕДУЧИЙ VUUZ NEWS

Ведучий Vuuz News Bilal Syed – професійний журналіст та модель. Він неймовірно цілеспрямована та організована людина, а також ефективний комунікатор, який добре працює в команді і знає, як співпрацювати з колегами та співбесідниками на всіх рівнях. Безсумнівно, людина на екрані є одним з найважливіших виражальних засобів телевізійного видовища, тим дієвим чинником, який драматургічно об’єднує будь-які інші виражальні засоби телебачення. Тому телебачення неможливо уявити без постійних, яскравих ведучих – власне таким і є Bilal Syed.

AHMED MESELHI – ПРОДЮСЕР VUUZ NEWS

 “My name is Ahmed Meselhi (Messi) from Egypt, i am 35 years old, graduated from tanta University having a degree of mass communication, media department, radio and TV section. As a producer at Vuuzle doing many shows (Vuuz news, Vuuzle eyes, trend street, sports port)“

Продюсер Vuuz News Ahmed Meselhi – професійний репортер, журналіст, автор контенту та ведучий. За його плечима досвід роботи у різних ЗМІ Єгипту та ОАЕ, також він уже більше року працює у Vuuzle Media Corp (Дубаї). Ahmed здобув освіту в Tanta University (Bachelor of arts, media department, radio & tv section). А також навчався у UNFPA (News reporting production workshop) і Amr el-kahky’s workshop (Program manger of al-hurra news (USA), News reporting production workshop). Ahmed Meselhi готує ефір Vuuz News: моніторить та обирає найважливіші новини; аналізує контент; пише текти, брифи для новин і сценарії; проводить редакційні зустрічі та керує виробничним процесом.

SAWSAN GHANDOUR – ПОМІЧНИК ПРОДЮСЕРА VUUZ NEWS

“My name is koki from Egypt… I’m 31 years old…i graduated from university in law. As a news producer My role in vuuzle is prepare unique and exclusive content local, global, entertainment, economic, sports and social media”

Помічник продюсера Vuuz News Sawsan Ghandour готує до ефіру унікальний та ексклюзивний контент, що охоплює місцеві та світові новини. Sawsan здобула освіту у Zagazig University bachelor of law. Вона має за плечима величезний досвід роботи в різних ЗМІ. Зокрема, була продюсером шоу Tlak на телеканалі Al Hayah. 

SAWSAN GHANDOUR
Sawsan Ghandour

Vuuz News не лише інформує громадськість, а й дає можливість глядачам сформувати свою думку щодо різних тем. У новинах на Vuuzle.TV глядачі одні з перших дізнаються, що важливого відбувається у світі під час пандемії коронавірусу та що нового і цікавого в сфері бізнесу, економіки, спорту. І для забезпечення гарного настрою автори проєкту готують підбірку кумедних відео, які зараз у трендах Інтернету.

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here