В Україні готуються до початку опалювального сезону, який зазвичай стартує 15 жовтня. Але все залежить від того, яка температура повітря за вікном і що вирішить місцева влада. Про це йдеться в Сніданку з 1+1.

Основною умовою увімкнення батарей в будинках є температура повітря на вулиці – не більше +8 градусів тепла протягом трьох днів. Але в школах, садочках, лікарнях топити, як правило, починають раніше.

Фото | Початок опалювального сезону в Україні

15 жовтня опалення включають в Рівному. Спочатку планувалося це зробити в понеділок, але через тепло з вікном терміни переглянули. Сьогодні ввечері тепло повинно бути у рівненських лікарнях і пологових. А через день-два гаряча вода буде вже в батареях всіх будинків міста.

Також сьогодні пустять тепло в Харкові і Хмельницькому, завтра, 16 числа – в Сумах. А ось у Львові та Луцьку теплий сезон ймовірно почнеться вже з понеділка, 19 жовтня. У Києві також заявили, що обладнання готове до старту сезону, але поки що чекають низької температури, яка протримається три дні. Це стосується і решти українських міст.

Фото | Початок опалювального сезону в Україні

Варто зауважити, що синоптики прогнозують, що “бабине літо” в Україні закінчиться вже в п’ятницю, 16 жовтня – і варто очікувати похолодання і дощів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here