Модний Дім Dolce & Gabbana призначив новою амбасадоркою леді Кітті Спенсер, племінницею принцеси Діани й двоюрідною сестрою принців Вільяма і Гаррі. Кітті Спенсер – давня близька подруга дизайнерів, багаторазова учасниця їхніх шоу як гостя й модель.

«Дякую вам, Стефано і Доменіко, за довіру й можливість бути членкинею команди. Для мене велика честь бути амбасадоркою Dolce & Gabbana. Дизайнери святкують життя в усіх його проявах, а можливість попрацювати з ними — неоціненна. Це важливий досвід і унікальний шанс дізнатися щось нове про улюблену Італію», – заявила леді Кітті Спенсер.

Уперше 30-річна британка з’явилася на подіумі в 2017-му році, коли дизайнери запросили взяти учать у показі не лише професійних моделей, а й зіркових клієнтів та блогерів. А в 2018-му Спенсер уже стала учасницею шоу Alta Moda на озері Комо.

Dolce & Gabbana
Леді Кітті Спенсер на шоу Dolce & Gabbana Alta Moda

Леді Кітті народилася 28 грудня 1990 року в родині Чарльза Спенсера (брата принцеси Діани) і моделі Вікторії Айткен. Батьки дівчинки розлучилися, коли Кітті було 7 років. Мати Кітті страждала від алкогольної та наркотичної залежності і розлучення в родині було неминучим. Після цього Кітті жила поперемінно то у Великій Британії з батьком, то в Південній Африці — з матір’ю.

2015 року Спенсер підписала контракт з компанією Storm Model Management і з’явилася на обкладинці журналу Tatler. У 2017-2018 роках вона представляла Dolce & Gabbana на низці показів, 2018 року стала обличчям нового ювелірного бренду від Bulgari.

Dolce & Gabbana
Леді Кітті Спенсер на шоу Dolce & Gabbana Alta Moda

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here