З усіх ретроградних планет Меркурій, мабуть, найвідоміший, скоріше за все тому, що він керує сферами нашого життя, на які ми найбільше покладаємося. Меркурій відповідає за інтелект, думки, мовлення, лист, контакти, переговори, папери, документи, інформацію, навчання, поїздки, родинні зв’язки та торгівлю. Тому, у першу чергу, ретроградність зачепить саме ці сфери і всі процеси, пов’язані з ним, будуть гальмуватися, «йти назад», затримуватися.

У 2022 році буде чотири періоди ретроградності Меркурія.

Ретроградний Меркурій у 2022 році:

  • з 14 січня по 3 лютого
  • з 10 травня по 2 червня
  • з 9 вересня по 2 жовтня
  • з 29 грудня до 18 січня 2023 року.

Зимовий ретроградний Меркурій під знаком Водолія загрожує всім творчим процесам ― припливи натхнення будуть неефективними, а в діловій сфері можливі невдалі договори та проєкти.

На час ретроградного руху Меркурія астрологи радять людям не втручатися у конфлікти і сварки, особливо, якщо вони вас не стосуються, не ухвалювати поспішних рішень і концентруватися на моменті.

Дізнавайтеся прогноз астрологів на період зимової ретроградності Меркурія:

Овен

На представників цього знаку чекають зустрічі з минулого. Є шанс на поновлення спілкування з колишніми колегами. Крім того, Овни можуть зайнятися втіленням у життя старих планів. Краще зайнятися оновленням та покращенням. Наприклад, сторінок у соцмережах. Це допоможе залучити нових клієнтів.

Телець

У цей час гальмуватиметься розвиток подій, і Тельцям варто зачекати на підвищення або перенести відрядження. Багато моментів, пов’язаних зі статусом, буде призупинено. Не поспішайте та займіться отриманням нових навичок. Це покращить репутацію.

Близнюки

Близнюків чекають тяганини у справах, у яких щось залежить від оформлення документів. Перенесуться терміни поїздок. Можливо, доведеться здати квитки. У цей час краще зайнятися перепідготовкою: перескладанням іспитів, підвищенням кваліфікації, плануванням, аналізом помилок. Важливо продумувати кожен крок і ризикувати.

Рак

Раки матимуть змогу провести рефінансування, віддати борги, закрити кредити. Дехто отримає виплати за страховкою. Прийдеться переоформляти документи, збирати довідки для погашення кредитів або отримання виплат.

Лев

Леви можуть повернутися до невирішених проблем, повернутися до колишніх партнерів. Цей час відповідальності, та приймати рішення потрібно не поспішаючи, щоби все продумати наперед. Якщо попереду весілля, рекомендується зайнятися підготовкою.

Діва

У цей період увага приділятиметься вирішенню старих проблем, переоформленню робочих документів. Подбайте про здоров’я, щоб не запустити його до хронічних захворювань. Можливе тимчасове повернення на стару посаду для заміни.

Терези

Увага буде зосереджена на дітях. Меркурій допоможе переведенню до іншого навчального закладу, відновленню спроб зачаття дітей (з попередніми процедурами: аналізами, вітамінами та ін.). Важливо відмовитись від зайвих витрат, щоб здійснити мрію.

Скорпіон

Вплив ретроградного Меркурію допоможе завершити ремонт (або відновити), переїзду. Скорпіонам потрібно більше звертати увагу на побут, окрім купівлі нової техніки (швидко зламається). Відмінний час для поновлення спілкування з рідними.

Стрілець

Час підходить для ремонту техніки, технічного обслуговування транспорту, продовження страховки. Важливо не купувати новий автомобіль чи іншу складну техніку (зламається у невідповідний момент). Будьте уважнішими з документами – вони можуть загубитися або їм буде потрібно доопрацювання.

Козеріг

У цей час Козерогам можуть повернути борги або із запізненням оплатити виконану роботу. Гарний час для перегляду планів на майбутнє, підвищення самооцінки, підвищення розцінок на свої послуги. Продовжуйте навчання – це підвищить ваш рейтинг.

Водолій

Час підходить для турботи про здоров’я, прощання з минулим, внесення змін до раціону. Водоліям потрібно змінити свій стиль, щоб посилити впевненість у собі. Можна вибрати дієту та приступити до активних фізичних навантажень.

Риби

Увага Риб буде зосереджено на далеких країнах та подорожах. У цей період можна продовжити збір документів, зайнятися віддаленою нерухомістю. Гарний час для продажу майна, закриття справ та вирішення проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here