Спікер Палати представників Конгресу США й одна з лідерок Демократичної партії Ненсі Пелосі підтвердила, що в понеділок, 11 січня, на розгляд законодавців винесуть постанову щодо відсторонення президента США Дональда Трампа від влади. Про це повідомляє CNN.

“Захищаючи нашу конституцію та демократію нам необхідно діяти швидко, тому що цей президент несе загрозу для всіх. Спроба президента атакувати наші інститути вимагає швидких дій”, – заявила Пелосі.

Ненсі Пелосі пропонує прийняти постанову та задіяти 25-ту поправку Конституції згідно з якою глава Білого дому буде достроково відсторонений від посади у зв’язку з неможливістю виконувати свої обов’язку. Якщо постанова буде підтримана в Конгресі, то влада може бути передана віцепрезидентові Майку Пенсу.

импичмент дональд трамп
Фото | Дональд Трамп

Нагадаємо, раніше Twitter назавжди заблокував акаунт Дональда Трампа. Зокрема, в публікаціях чинного президента США Дональда Трампа зафіксували ризик подальшого підбурювання до насильства. Про це йдеться у заяві Twitter Safety. Зазначається, що причиною цього стали останні події у Капітолії.

“Після ретельного аналізу недавніх твітів з облікового запису @realDonaldTrump і контексту навколо них ми назавжди заблокували обліковий запис через ризик подальшого підбурювання до насильства”, – йдеться в повідомленні.

6 січня прихильники Трампа намагалися штурмувати будівлю Конгресу США. У результаті сутичок загинули чотири людини.

импичмент дональд трамп
Фото | Українська правда
импичмент дональд трамп
Фото | UNIAN

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here