Останній дзвінок 2020: як випускники попрощаються зі школою

Цього року випускники відзначатимуть свято "Останнього дзвоника” не в традиційному форматі, а онлайн.

0
1172
Останній дзвінок 2020
Останній дзвінок 2020

Цього року випускники відзначатимуть свято “Останнього дзвоника” не в традиційному форматі, а онлайн. Як передає прес-служба КМДА, в столиці захід пройде о 12:15 в п’ятницю, 29 травня. Святкування організували на телеканалі “Київ”. Школярі почують привітання, теплі слова про школу, учителів, учнів та їх батьків. Крім того, протягом усього дня на телеканалі транслюватимуть спеціальні програми, присвячені прощанням зі школою.

Останній дзвінок 2020
Фото Pixabay

Нагадаємо, цей навчальний рік закінчується дистанційно. До 31 травня будуть проходити заняття, до 1 липня закінчується навчальний рік, до 15 червня школи повинні закінчити оформляти свідоцтва і табелі, а протягом червня будуть розглядати питання про переведення учнів в наступні класи.

Останній дзвінок 2020
Фото Pixabay

Згідно з наказом МОН, випускники зможуть пройти ЗНО з 25 червня по 27 липня. Свої результати можна буде дізнатися ближче до 29 липня – вони з’являться на особистих сторінках учасників. Додаткова сесія ЗНО пройде з 23 липня по 11 серпня. Результати цієї сесії оголосять до 14 серпня.

Учням профтехучилищ дозволили вийти на навчання з 1 червня. Таке рішення прийняли тому, що перенесення практичного навчання в дистанційний формат в таких навчальних закладах – неможливий. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here