Наближається свято Великодня! Торт у вигляді кролика виглядає дуже ефектно, і його зовсім нескладно зібрати, дотримуючись всіх порад в рецепті. Основою торта є бісквіт. Можна його купити або ж спекти два коржі (вони повинні повністю охолонути перед складанням), а також підготуйте масляну глазур і різні солодощі для декору. Солодка кокосова стружка стане кролячою шерсткою, вуха можна зробити з витягнутого печива біскотті, зуби, ніс і очі – з білих, рожевих і чорних мармеладних драже, вуса – з чорної лакричної мотузки, а лапи і мордочка – з маршмеллоу. Такий торт стане не просто прикрасою столу, але і смачним десертом для всієї родини!

ІНГРЕДІЄНТИ:

  • 1 готовий круглий бісквіт;
  • 700 г масляного крему;
  • 100 г лакричних цукерок (драже);
  • 3-4 склянки кокосової стружки 
  • 4 краплі зеленого харчового барвника.
Великодній кролик

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

  1. Приготований заздалегідь бісквіт розрізати навпіл. Змастити верх кремом і з’єднати дві половинки.
  2. Поставити торт плоским краєм на тарілку і вирізати трикутник ближче до одного краю бісквіта, тим самим формуючи вигин шиї майбутнього кролика. Відрізаний шматочок приставити ззаду, це буде – хвостик. 
  3. Обмазати торт кремом. Посипати торт кокосовою стружкою. 
  4. З драже зробити очі і ніс. З лакричних цукерок зробити вусики. Вирізати вушка з рожевого паперу, скласти навпіл, щоб вийшов згин і встановити на торті.
  5. Приблизно 1 стакан кокосової стружки змішати з 4 краплями зеленого харчового барвника, щоб зробити імітацію травички. Викласти на тарілку навколо кролика. 

СМАЧНОГО!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here