Twitter запустив бета-тестування сервісу для голосового спілкування під назвою Spaces – це аналог Clubhouse. На відміну від останнього, ним зможуть користуватися власники як iOS, так і Android. Тестування проводять в обмеженому колі користувачів. Наразі вони можуть долучитися до будь-якої кімнати та розмови, однак поки що не можуть створювати власні кімнати.

Twitter оголосив, що запустив бета-тестування на Android сервісу чатів у режимі реального часу Twitter Spaces – раніше ця функція була доступна лише для користувачів iOS. Зазначається, що користувачі Android зможуть приєднуватися та розмовляти в існуючих кімнатах Spaces, але поки не матимуть можливості створювати свої.

“Компанія швидко працювала над запуском Twitter Spaces для Android протягом декількох місяців після дебюту в бета-версії для iOS в кінці грудня 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Варто сказати, що над схожим проєктом вже працюють у Facebook. Компанія запровадила в Instagram функцію Live Room. Її принцип роботи теж нагадує кімнати в Clubhouse.

Нагадаємо, Clubhouse запустили у квітні 2020 року для користувачів iOS. У лютому 2021 року їхня кількість сягла 10 мільйонів. 24 лютого стало відомо, що Clubhouse розробляє версію додатку для Android.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here